ZESTAWY ŚWIĄTECZNE

Zastanawiasz się, czym obdarować bliską Ci osobę na święta? Przyjaciółkę, mamę, siostrę? A może sama chciałabyś, aby Twoje włosy nabrały niewymuszonego stylu,z którego słyną Francuzki?

Marka René Furterer, ekspert w naturalnej pielęgnacji włosów, podpowiada, który zestaw prezentowy wybrać, aby pasma były zdrowe, lśniące i zadbane.

OKARA PROTECT COLOR ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW FARBOWANYCH

W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ:

* MASKA DO WŁOSÓW 100 ML,
* SZAMPON DO WŁOSÓW – 50% TANIEJ
* ODŻYWKA W SPRAYU 50 ml- PREZENT

OKARA PROTECT COLOR ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW FARBOWANYCHOKARA PROTECT COLOR ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW FARBOWANYCH materiały prasowe

Aby włosy farbowane były odpowiednio pielęgnowane i jak najdłużej zachowywały pożądany kolor i blask, marka René Furterer proponuje linię OKARA PROTECT COLOR do włosów farbowanych. Jej formuła opiera się o dwa wyselekcjonowane składniki naturalne: wyciąg z Okara – roślinny składnik, który pomaga odbudować uszkodzoną w procesie koloryzacji strukturę włosa oraz nawilża i odżywia oraz wyciąg z Hamamelisu – pozwala zachować intensywność koloru.

CENA OKOŁO: 87 PLN

 

 

OKARA ACTIVE LIGHT ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW BLOND, Z BALEYAGEM I PO KOLORYZACJI

 

W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ:

* MASKA DO WŁOSÓW 150 ML,
* SZAMPON DO WŁOSÓW 200 ML – 50% TANIEJ
* ODŻYWKA W SPRAYU 50 ML - PREZENT

OKARA ACTIVE LIGHT ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW BLOND, Z BALEYAGEM I PO KOLORYZACJIOKARA ACTIVE LIGHT ZESTAW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW BLOND, Z BALEYAGEM I PO KOLORYZACJI materiały prasowe

Aby wzmocnić włosy z jasnymi refleksami, podkreślić kontrast pasemek, wydobyć ich świetlistość i blask oraz zregenerować włosy po dekoloryzacji, marka René Furterer poleca linię Okara Active Light. Jej formuła zawiera wyselekcjonowane składniki naturalne: wyciąg z Okara – roślinny składnik, który pomaga odbudować uszkodzoną w procesie koloryzacji strukturę włosa, wyciąg z Hamamelisu – pozwala zachować intensywność koloru oraz miód akacjowy - silny antyoksydant, powstrzymuje proces żółknięcia włosów.

CENA OKOŁO: 100 PLN

NATURIA ZESTAW DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI WŁOSÓW

 

W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ:

* SPRAY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE 150 ML
* SZAMPON DO WŁOSÓW 200 ML – 50% TANIEJ
* SZAMPON SUCHY 75 ML – PREZENT

NATURIA ZESTAW DO CODZIENNEJ PIELEGNACJI WŁOSÓWNATURIA ZESTAW DO CODZIENNEJ PIELEGNACJI WŁOSÓW materiały prasowe

Każda z nas chciałaby zachować świeżość i „lekkość” włosów, którą odczuwamy zaraz po umyciu, dlatego też sięgamy po szampon nawet codziennie. Niestety, nie każdy preparat nadaje się do częstego stosowania, gdyż może podrażnić skórę głowy. 

CENA OKOŁO: 100 PLN

****************************************************************************************************

Francuska marka René Furterer, specjalista w dziedzinie naturalnej pielęgnacji włosów, proponuje gamę NATURIA, która dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych z mięty pieprzowej, bazylii i kminku delikatnie oczyszcza włosy, pozostawiając je miękkie, świeże i błyszczące. Dodatkowy atut to orzeźwiający zapach, który dodaje energii i poprawia nastrój!