PUDER ZAPACHOWY SPARKLING SPRAY - bezdotykowy seksapil od VIPERA COSMETICS

W transparentnym Pudrze SPARKLING SPRAY kobiecość znajdzie spełnienie, zbiór samych dobrych emocji. Alabastrem wygładzona skóra ubrana w czarowne świetliki osadzone w zmysłowym zapachu bezbarwnego Pudru - nie może żądać więcej. Rozsypanie iskrzących gwiazdek na kobiecym dekolcie, ramionach i włosach potrzebuje też wyjątkowej oprawy. Jest nim szklany flakonik z dozującą Puder pompką. Spójna całość urody i modnego blasku od firmy VIPERA czyni SPARKLING SPRAY kosmetykiem idealnym na świąteczny prezent!

Transparentny Puder w sprayu do bezdotykowego rozprowadzania woalu rozbłysków i jedwabistego wygładzenia na skórze dekoltu, ramion, twarzy i włosów – natychmiast uświetnia wygląd urokliwymi efektami. Doskonały, urzekająco pachnący kosmetyk na specjalne okazje jak: ślub, bal, wakacje na słońcu lub śniegu i dla upamiętniania przemiłych chwil na życiowej drodze - jest źródłem radości i urody.  

Transparentny Pudrer SPARKLING SPRAYTransparentny Pudrer SPARKLING SPRAY materiały prasowe

Rozpylona na skórze lub włosach, perfumowana, mieniąca się transparentna mgiełka, dostarcza pięknych wrażeń estetycznych i sensorycznych. Puder, niczym mikroskopijne świetliki, osiada na skórze  i subtelnie migoczącym efektem upiększa ciało i nasz świat. Witaminami i nawilżającym olejkiem shea pielęgnuje i nawilża skórę.

Odetkaj ujście atomizera zdejmując zatyczkę. Flakon trzymaj w odległości około 30 cm od ciała/włosów. Pompuj chmurki iskrzącego Pudru do uzyskania satysfakcjonującego efektu na skórze lub włosach.
Jeżeli zależy nam na wielogodzinnej długotrwałości, zabezpieczmy efekt produktem Vipery – Fixativem do ciała w sprayu, który chroni i wspaniale nawilża skórę.

Po zużyciu Sparkling Spray, flakon z atomizerem może być ponownie wykorzystany do rozprowadzania perfum lub wody toaletowej.

Transparentny Pudrer SPARKLING SPRAYTransparentny Pudrer SPARKLING SPRAY materiały prasowe

Gramatura – 12g

Cena: 59,99 zł

Oczaruj otoczenie zmysłowym zapachem i pięknem subtelnie migocącej, gładkiej skóry!

Puder Zapachowy SPARKLING SPRAY dostępny jest w Firmowych Stoiskach VIPERA COSMETICS, Drogeriach Hebe oraz Firmowym Sklepie on-line: www.sklep.vipera.com.pl

Więcej informacji o Firmie i kosmetykach VIPERA na: www.vipera.com.pl