Prezenty A.D. 2016, czyli jak trafić w gust zamiast kulą w płot

Tak, właśnie zaczął się TEN trudny czas w roku - okres szykowania się do Świąt, planowania Sylwestra, przedświątecznych zakupów i mniej lub bardziej rozpaczliwego wybierania prezentów dla swoich bliskich. Świadomi tego, jak trudne i ważne jest to zadanie, służmy pomocą - podrzucając zestaw patentów na idealne prezenty.

Dla fanów muzyki

Jest taka grupa ludzi, którzy swoją muzyką uwielbiają się dzielić ze światem. Skoro już muszą, niech robią to z klasą – kupcie im  przenośny, bezprzewodowy głośnik. Świetnie gra i równie dobrze wygląda.

Jeśli jednak nasz obdarowywany ma nieco więcej taktu i woli raczej zamykanie się we własnym muzycznym świecie, to warto mu sprezentować świetnie grające i jednocześnie eleganckie słuchawki, których zamknięta konstrukcja sprawia, że skutecznie blokują hałas z zewnątrz, a miękkie poduszki dbają o wygodę i stabilność.

Prezentem może też być radio… tylko może nie stary, archaiczny i ogólnie niespecjalnie efektowny odbiornik analogowy lecz nowoczesne radio cyfrowe, obsługujące standardy FM / DAB / DAB + , pozwalające na słuchanie co godzinę wiadomości na temat kolejnych reform czy „White Christmas” na każdej z 30 dostępnych stacji w najwyższej, cyfrowej jakości.

Dla fanów sportu 

Pływacy zawsze mieli pod górkę – o ile bowiem sportowcy biegający czy jeżdżący na rowerach od zawsze mieli do dyspozycji od groma sprzętu treningowego, to osoby preferujące sporty wodne mogły wybierać pomiędzy czepkiem a kąpielówkami. Z odsieczą przychodzi zegarek treningowy jako doskonały patent na prezent dla pływaka.

Dla tych, dla których trening się nie liczy, jeśli nie można się nim pochwalić na Facebooku czy YouTube, trafionym prezentem będzie kamera sportowa. Taka kamera sportowa jest kompaktowa, lekka, wodoszczelna i łatwa w obsłudze, a do tego zarejestruje wyczyny przyszłych mistrzów nawet w rozdzielczości 4K, z szybkością 30 klatek na sekundę.

Są też tacy, dla których trening bez muzyki to praca, nie przyjemność. Jako upominek dla nich świetnie sprawdzą się bezprzewodowe i odporne na działanie potu i wilgoci słuchawki. Idealnie, gdyby były lekkie jak piórko z wbudowaną baterią (ładowaną via USB) pozwalające na kilkugodzinny morderczy bieg z ulubionymi dźwiękami w uszach.

Dla przyjemności

Zapach potrafi kreować niezwykłą atmosferę i zrelaksować po ciężkim dniu. Podarowanie sobie lub bliskiej kobiecie namiastki SPA dzięki aromatyzerom pozwoli na moment przenieść się we własny świat zapachu i światła.

Aromatyzer OregonAromatyzer Oregon materiały prasowe

Odprężając się, warto posłuchać muzyki relaksacyjnej za pomocą telefonu. Jednak bateria w smartfonie ma swoją pojemność, a w coraz większej ilości nowych urządzeń mobilnych pojawia się opcja bezprzewodowego (indukcyjnego) ładowania ich akumulatorów. Fajne, praktyczne i wygodne. 

Sylwester tuż, a wiadomo - każdy kierowcy chciałby mieć pewność, że zasiada za kółkiem w odpowiednim stanie. Podpowiadamy nieśmiało prezent dla takiego prawilnego użytkownika dróg lub po prostu dla siebie.  Warto wybrać więc zaawansowany technologicznie alkomat cyfrowy za stosunkowo niską cenę. Warto wybrać takie urządzenie, które jest banalnie proste w obsłudze i obsługuje standard Bluetooth 4.0 - dla tych, którzy chcieliby np. pochwalić się wynikiem na Facebooku.

Więcej informacji na temat wszystkich propozycji znaleźć można: www.hama.pl