NOWE PRODUKTY LENORA - ZESTAWIENIE INFORMACJI

Zakochujemy się w ubraniach, ponieważ są czymś więcej niż tylko kawałkiem materiału, dzięki nim jesteśmy w stanie wyrazić swoją osobowość. Psycholog dr Rosenblum potwierdza, że emocje towarzyszące nam w momencie, kiedy pragniemy jakiejś rzeczy, odpowiadają tym, które przeżywamy zakochując się. To swoista "Miłość od Pierwszego Wejrzenia", zwana także "Miłością do Dóbr Materialnych".

Badania pokazują, że często nasz związek z ubraniami można porównać do romantycznej miłości, może on nawet posiadać cechy typowych relacji międzyludzkich, takich jak: namiętność, intymność i zaangażowanie.

Czy wiesz, że nasze ulubione ubrania mogą pozostać z nami nawet do 12 lat? W rzeczywistości bywa jednak tak, że kiedy zaczynają się starzeć, lądują na dnie szafy. Podobnie jak relacje międzyludzkie, nasze ubrania wymagają odpowiedniej opieki i zaangażowania, inaczej nasza miłość do nich zacznie powoli blaknąć.

Nowy Lenor pomaga nam w utrzymaniu romansu z naszymi ubraniami, chroniąc je przed trzema oznakami starzenia:

1.      Utratą kształtu

2.      Blaknięciem

3.      Mechaceniem

NASZE UBRANIA WYMAGAJĄ NAJWIĘKSZEJ OCHRONY PODCZAS PRANIA

Gdy odzież jest mokra, włókna tkanin są bardziej podatne na uszkodzenia lub potarganie. Tarcie powstałe w momencie prania może prowadzić do ich zerwania lub wystrzępienia. Powstałe szorstkie powierzchnie są przyczyną trzech najważniejszych oznak starzenia ubrań, na które konsumenci zwracają największą uwagę: utraty kształtu (18%), blaknięcia kolorów (31%) i mechacenia (24%).

Lenor Pearly PeonyLenor Pearly Peony materiały prasowe

NOWA, LEPSZA OCHRONA LENORA POMAGA W STWORZENIU DŁUGOTRWAŁEGO ZWIĄZKU Z ULUBIONYMI UBRANIAMI

Opracowany, aby pielęgnować, uszlachetniać i pomagać w utrzymaniu ubrań w jak najlepszej kondycji, już od pierwszego prania. Technologia Anti-Age3 pomaga chronić tkaniny przed trzema głównymi oznakami starzenia, dzięki czemu nasze ubrania pozostaną długo takimi, jakie były w momencie, kiedy ich zapragnęliśmy.

Dzięki technologii Anti-Age3, cząsteczki zawarte w nowym Lenorze zmiękczają i wyrównują nawet najmniejsze, głęboko schowane włókna, znacznie zmniejszając tarcie, które może prowadzić do uszkodzeń podczas prania.

Nowy Lenor działa podobnie jak odżywka nałożona na włosy bezpośrednio po użyciu szamponu, chroni on powierzchnię włókien, w celu utrzymania jaskrawości, blasku i koloru tkaniny.

Podobnie jak w przypadku włókien włosów, uszkodzenia włókien tkaniny nie tylko będą miały wpływ na zmianę kolorów, czy mechacenie ubrań, ale mogą także spowodować poważne ich zniszczenia. Jednak, używając nowego Lenora z technologią Anti-Age 3 chroniąc powierzchnię ubrań, zabezpieczamy również integralność włókien i zachowujemy piękno odzieży. Lenor sprawia, że włókna tkanin mają gładsze powierzchnie, są rozplątane i wyrównane, więc splot nie zmienia swojego kształtu podczas kolejnych prań. To z kolei wpływa na utrzymanie blasku koloru, zmniejszenie szorstkość i zmechaceń widocznych po zaledwie pięciu praniach i ponad 25%* przywrócenie pierwotnego kształtu odzieży.