TRADYCJA, JAKOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ - GERLACH I VILLEROY&BOCH GROUP W LIDLU

Stół to ważny element nie tylko codziennych posiłków, ale także roczystych wieczerzy, takich jak Wigilia. W tym szczególnym dniu, warto zadbać o jego wyjątkową oprawę. Już od soboty 17 grudnia we wszystkich sklepach Lidl pojawi się zastawa obiadowa i kawowa z najwyższej jakości porcelany Gallo Design od Villeroy&Boch Group oraz ekskluzywna kolekcja sztućców i garnków marki Gerlach, które idealnie sprawdzą się również jako świąteczny prezent.

Kompozycja klasyki i nowoczesności

Elegancko przyozdobiony stół to jeden z najważniejszych elementów świątecznej atmosfery. Warto przy tej okazji pamiętać nie tylko o nastrojowych ozdobach, ale i gustownych sztućcach czy zastawie. W najnowszej ofercie sklepów Lidl pojawi się wyjątkowa oferta produktów, które stworzą elegancką aranżację świątecznego stołu. Wśród nich są m.in.: oryginalne sztućce ze stali szlachetnej 18/10 (239 zł/ opak.) firmy Gerlach - ekskluzywnej, polskiej marki z 250-letnią tradycją. W Lidlu dostępne będą w trzech unikalnych kompletach, składających się z 24 elementów. Kolekcja sztućców Onda charakteryzuje się delikatną, smukłą linią. Odrobiny nowoczesności na świątecznym stole doda delikatny zestaw Slender, natomiast sztućce kłute Muza to idealne połączenie subtelnego kształtu i elegancji. Dodatkowym atutem produktów Gerlach jest ich wieczysta gwarancja.

Praktycznie i z gustem

Elegancji i magicznej atmosfery przy świątecznym stole doda odpowiednio dobrana zastawa stołowa. W asortymencie Lidla pojawi się kolekcja jednego z najbardziej znanych na świecie producentów porcelany Gallo Design|Villeroy&Boch Group. Wyprodukowane w Niemczech naczynia dostępne będą w dwóch zestawach - kawowym i obiadowym. Idealna do wspólnej świątecznej kolacji będzie składająca się z 12 elementów zastawa obiadowa (222 zł/opak.). Natomiast 18-elementowy zestaw kawowy (222 zł/opak) sprawdzi się do zwieńczającego posiłek deseru. Oba komplety zostały przystosowane do kuchenek mikrofalowych oraz do mycia w zmywarce, co sprawia, że łączą w sobie piękno oraz funkcjonalność.

Nowości w ofercie

Przy tworzeniu doskonałego dania na wspólną, świąteczną kolację dużą rolę odgrywa sprzęt kuchenny. W najnowszej ofercie sklepów Lidl pojawią się solidne, aluminiowe garnki Gerlach (299 zł/3 szt.) w dwóch zestawach: Sendo i Harmony. Linia Sedno to kolekcja efektownych garnków z satynowym wykończeniem. Garnki posiadają trójwarstwowe dno o grubości 6,2 mm. Natomiast wbudowany dysk aluminiowy sprawia, że sprzęt posiada ekonomiczny system rozprowadzania i kumulowania ciepła, dzięki temu szybciej się nagrzewa. Kolekcja Harmony to z kolei kwintesencja nowoczesności i połączenia eleganckich burgundowych kolorów z gładką powłoką. Garnki pozwalają przygotować doskonały obiad, a dzięki równomiernej dystrybucji ciepła, także zaoszczędzić energię elektryczną.

Dla każdego kto ceni sobie połączenie klasyki, nowoczesności i trwałości Lidl przygotował ekskluzywną kolekcję garnków i sztućców Gerlach oraz zestawy porcelany Gallo Design od Villeroy&Boch Group, które będą dostępne od 17 grudnia we wszystkich sklepach Lidl.

Najwyższej jakości porcelany Gallo Design od Villeroy&Boch Group w LidluNajwyższej jakości porcelany Gallo Design od Villeroy&Boch Group w Lidlu materiały prasowe materiały prasowe