KAŻDY BOHATER MA SWOJEGO POMOCNIKA! SUPERDUO: szczoteczka do zębów oraz szczoteczka międzyzębowa CURAPROX

Flip i Flap, Thelma i Louise czy Bonnie i Clyde. Każdy bohater ma swojego pomocnika. A że szczoteczka CURAPROX bez wątpienia jest bohaterem, nie pozostaje odosobniona. W duecie ze szczoteczką międzyzębową CPS prime działa jeszcze lepiej i czyści 100% powierzchni zębów!

Szczoteczka CURAPROX CS 5460 to niewątpliwie prawdziwa bohaterka. Dzięki 5460 ultra cienkim włóknom doskonale usuwa osad z powierzchni zębów oraz linii dziąseł. Dokładnie i skutecznie oczyszcza 70% powierzchni zębów. Pozostałe 30% powierzchni to przestrzenie międzyzębowe – krytyczne obszary, do których klasyczna szczoteczka niestety nie jest w stanie dotrzeć.
I to jest właśnie moment, kiedy z pomocą przychodzi szczoteczka międzyzębowa CURAPROX – CPS prime!

Szczoteczka międzyzębowa CURAPROX – CPS prime posiada włókna, które czyszczą przestrzenie międzyzębowe bardzo dokładnie i delikatnie. Usuwają nie tylko resztki pokarmów, ale również nagromadzoną w przestrzeniach płytkę nazębną. Szczoteczka ta jest zdecydowanie łatwiejsza w użyciu i co najważniejsze, bardziej efektywna niż nić dentystyczna. Wprowadzenie jej do codziennej higieny jamy ustnej, chroni przed próchnicą, zapaleniem dziąseł, a także nieświeżym oddechem. Co więcej, aby jej stosowanie było bardziej przyjemne i skuteczne, w zestawie SUPERDUO znajdują się szczoteczki w trzech różnych rozmiarach.

Jeśli więc chcesz czyścić 100% powierzchni swoich zębów, masz tylko jedno wyjście: PRZEJDŹ NA SUPERDUO CURAPROX!

SUPERDUO: Szczoteczka do zębów CS 5460 + zestaw trzech szczoteczek międzyzębowych CPS prime z uchwytem CENA: 28 zł

****************************************************************************************************

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej.  Wszystkie produkty Curaprox są tworzone  i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.