Shimmer Scrub - naturalnie gładka skóra

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester, a potem sezon imprez karnawałowych. To okazja, by zadbać nie tylko o swoją twarz, ale i ciało. Dogłębne złuszczenie, ujędrnienie i odświeżenie zapewni naturalny peeling z pestkami winogron i moreli o żelowej konsystencji - Seaweex Shimmer Scrub.

Głównym składnikiem kosmetyku są ręcznie zbierane irlandzkie wodorosty (Fucus Serratus), zawierające wiele drogocennych minerałów i składników odżywczych. Działają one ujędrniająco, wygładzająco, poprawiają napięcie i elastyczności skóry.

Shimmer Scrub to wyjątkowy peeling do twarzy i ciała, który łączy wyciąg z ręcznie zbieranych irlandzkich wodorostów, naturalnych olejków eterycznych oraz pestek winogron i moreli. Dzięki temu daje efekt głębokiego złuszczania. Peeling usuwa warstwę rogową naskórka, poprawia krążenie oraz ułatwia przenikanie składników aktywnych. Drogocenne minerały zawarte w morskich wodorostach działają również ujędrniająco, wygładzająco, poprawiają napięcie i elastyczności skóry oraz wspomagają redukcję cellulitu. 

Shimmer Scrub oprócz właściwości złuszczających, odświeża i odżywia skórę, nadając jej piękny, rewitalizujący, świeży wygląd.

Peeling z pestkami winogron i moreli o żelowej konsystencji - Seaweex Shimmer ScrubPeeling z pestkami winogron i moreli o żelowej konsystencji - Seaweex Shimmer Scrub materiały prasowe

Kosmetyki marki Seaweex nie są sztucznie perfumowane. Ich zapach to zasługa unikatowej kompozycji naturalnych olejków eterycznych, m.in. bergamotki, geranium, ylang ylang, paczuli. Dzięki temu mają one działanie relaksacyjne, a także kojące.

- Woda morska i osocze krwi mają zbliżony skład chemiczny, co pozwala niemal w 100 procentach przyswoić naszej skórze wszystkie mikroelementy znajdujące się w tych drogocennych algach - mówi Małgorzata Majcher, właścicielka marki Seaweex. - Ponadto dzięki wyjątkowemu zapachowi, konsystencji i dużej pojemności peeling może być stosowany zarówno w domowych zabiegach pielęgnacyjny, a także w profesjonalnych gabinetach SPA.

Kosmetyki Seaweex dostępne są w wybranych salonach kosmetycznych oraz na stronie: www.seaweex.pl

Cena kosmetyku 84 zł/300 ml