Kim Kardashian prezentuje polską markę na makijażowym Master Class w Dubaju

Właśnie zakończyło się wyjątkowe szkolenie makijażowe The MasterClass w Dubaju, które poprowadził duet najbardziej rozpoznawalnych rewolucjonistów świata beauty - Kim Kardashian West i makijażysta Mario Devidanovic. Wydarzenie zgromadziło aż 500 najlepszych influencerek z małego świata. Swój udział w evencie miała polska marka GLOV, producent innowacyjnej rękawicy do demakijażu twarzy wyłącznie za pomocą wody GLOV Hydro Demaquillage.

Na wydarzeniu prowadzonym przez Mario Dedivanovica pojawiła się jego muza Kim Kardashian, na której twarzy artysta zaprezentował jak wykonać makijaż przy użyciu nowości kosmetycznych od marek z całego świata. Nie zabrakło również polskiego akcentu. Pierwszym produktem użytym przez Mario była rękawica do demakijażu GLOV od polskiej firmy Phenicoptere. Mario starannie wykonał demakijaż i pochwalił polski produkt za jego skuteczność i możliwość wielokrotnego użycia. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych włókien, pod wpływem kontaktu z wodą GLOV zmywa wszelkie zanieczyszczenia. Rękawica doskonale sprawdziła się z bardzo mocnym makijażem Kim Kardashian.

"GLOV z łatwością zmywa podkład, eyeliner i inne produkty. Po użyciu wystarczy go umyć i pozostawić do wyschnięcia. Jest produktem wielokrotnego użytku, więc możesz go używać przez dłuższy czas.. Szczególnie polecany osobom, które nie chcą korzystać z produktów zawierających szkodliwe substancje chemiczne" - powiedział makijażysta Mario Dedivanovic podczas The Master Class.

Na zaproszenie marki GLOV Dubaju w Dubaju pojawiły się znane europejskie blogerki - Jessica Mercedes i Paola Maria. Oprócz udziału w The Master Class z Kim Kardashian, podczas czterodniowej podróży do Dubaju "GLOV Journey", blogerki wzięły udział w licznych atrakcjach, m.in. rejsie GLOV yacht party na najdroższym jachcie świata, road trip po pustyni czy zwiedzaniu Abu Dhabi.

Szkolenie makijażowe The MasterClass w Dubaju, które poprowadził duet najbardziej rozpoznawalnych rewolucjonistów świata beauty - Kim Kardashian West i makijażysta Mario DevidanovicSzkolenie makijażowe The MasterClass w Dubaju, które poprowadził duet najbardziej rozpoznawalnych rewolucjonistów świata beauty - Kim Kardashian West i makijażysta Mario Devidanovic materiały prasowe materiały prasowe