Czas na karnawał! Zadbaj o piękne i zdrowe włosy

Jeśli w zeszłym roku nie miałaś okazji wyszaleć się podczas karnawału, w tym roku koniecznie musisz to nadrobić! Świętuj nadejście ?nowego? pełną parą, ale w odpowiednim stylu. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda, zadbaj o zdrowe i lśniące włosy z włoską marką Il Salone Milano. Załóż wystrzałową kreację i baw się do białego rana!

Karnawałowe trendy Il Salone Milano

Co będzie modne? Wszystko, w czym dobrze się czujesz! Nie zapomnij o swoim stylu! Najmodniejsze:

- Mocno cieniowane włosy oraz naturalny nieład na głowie
- Niegrzeczne grzywki inspirowane rockowym stylem lat 80
- Niskie koki z przedziałkiem na środku
- Fale, burza loków oraz karbowane włosy
- Przedziałek na bok
- Subtelne, rozpuszczone fale oraz delikatne i rozwiane upięcia, z których wychodzą kosmyki
- Krótkie fryzury na chłopczycę

Pamiętaj, że oprócz fantazyjnej fryzury, nic nie zdobi bardziej niż piękne i zdrowe włosy. Niestety, otrzymanie takiego efektu zimą nie jest łatwe. Właśnie dlatego, włoska marka Il Salone Milano stworzyła linię profesjonalnych produktów do włosów suchych i zniszczonych.

Szampon glorious shampoo oraz maska supreme mask, dzięki skoncentrowanym formułom intensywnie zregenerują i nawilżą włosy oraz nadadzą im niezwykłego blasku. Po tak skutecznej, domowej kuracji stworzenie modnej fryzury na karnawał będzie już dziecinnie proste.

Il Salone Milano - linia do włosów w suchych i zniszczonychIl Salone Milano - linia do włosów w suchych i zniszczonych fot. materiały prasowe

Szampon glorious shampoo – dzięki podwójnej dawce protein mleka oraz wyciągowi z bambusa, szampon dogłębnie regeneruje włosy od cebulek aż po same końce. Szampon dostępny jest w dwóch pojemnościach 500 ml (29,99 zł) oraz 1000 ml w wygodnej butelce z dozownikiem (44,99 zł).

Maska supreme mask – dzięki zawartym proteinom mleka, proteinom pszenicy oraz ceramidom, maska zapewnia całkowitą metamorfozę. Zwiększa objętość włosów oraz wzmacnia ich strukturę. Produkt dostępny jest w tubie o pojemości 250 ml (29,99 zł) oraz w słoju o pojemności 500 ml
(44,99 zł).