DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W LIDLU

Opiekowali się nami od najmłodszych lat, służyli pomocą, dobrą radą, uśmiechem, otaczali nas uczuciem, bawili się z nami i rozpieszczali. Mowa o naszych ukochanych babciach i dziadkach. Pamiętajmy więc aby uczcić ich wyjątkowe święto. Lidl na tę szczególną okazję przygotował specjalną ofertę kwiatów i słodkości.

Czas uhonorować naszych dziadków

Niewielu z nas pamięta, że Dzień Babci zagościł w polskim kalendarzu w latach 60. XX wieku. Inicjatorem tego wyjątkowego dnia jest polska prasa, która również przyczyniła się do rozpowszechnienia święta. Od tego momentu każdego roku, 21 stycznia świętujemy wspólnie z naszymi ukochanymi babciami. Z kolei Dzień Dziadka towarzyszy nam od lat 80. XX wieku. Święto przeniosło się do Polski prawdopodobnie z Ameryki i szybko zyskało na popularności. Dzięki temu mamy szansę uczcić również naszych dziadków, co roku 22 stycznia.

Podarunek od serca z Lidla

Prawdopodobnie nasi dziadkowie oprócz naszej miłości nie potrzebują nic w zamian. Jednak na pewno będzie im miło, kiedy podarujemy im drobny upominek. W ramach specjalnej oferty w sklepach Lidla dostępne są praliny J.D. Gross z czekoladą w kształcie owoców morza, certyfikowane UTZ (9,99 zł/ 250 g/ 1 opak.). Smakowitym wyborem będą także czekoladki z koniakiem Alte Excellenz (6,99 zł/ 250 g/ 1 opak.). Alternatywą lub uzupełnieniem dla słodkości mogą być również kwiaty np. efektywny storczyk 2-pędowy w doniczce (29,99 zł/ wys. ok. 60 cm/ 1 szt.) lub kwiaty cięte np. polskie tulipany (8,99 zł/ 7 szt.) czy też klasyczne róże (9,99 zł/ 13 szt.).

Po podarunek od serca zapraszamy do sklepów Lidl, gdzie trwa specjalna promocja na kwiaty i słodkości. Więcej informacji na temat bieżącej oferty znajduje się na stronie www.lidl.pl oraz w gazetkach promocyjnych.