Rowenta RESPECTISSIM - wyglądaj pięknie i dbaj o swoje włosy

Modne fale, zwiększona objętość, fantazyjny kok czy gładka tafla włosów - którą fryzurę wybierzesz podczas nadchodzącego karnawału? Czy to możliwe, aby wystylizować włosy bez narażania ich na zniszczenie spowodowane wysoką temperaturą? Linia Respectissim marki Rowenta to odpowiedź na te potrzeby - zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości pozwalają modelować włosy w optymalnej dla nich temperaturze, nie narażając ich na uszkodzenia.

Wiele kobiet codziennie stawia sobie pytanie, czy stylizacja urządzeniami wykorzystującymi wysoką temperaturę nie naraża ich włosów na osłabienie, łamliwość i pozbawienie blasku? Marka Rowenta wyszła naprzeciw tym obawom i opracowała linię produktów RESPECTISSIM, która jest połączeniem optymalnej temperatury, nowoczesnej technologii oraz ochrony kondycji włosów. Dzięki tym urządzeniom nawet codzienne modelowanie nie stanowi już zagrożenia dla ich wyglądu i zdrowia. To wykorzystanie niskich temperatur ma tutaj kluczowe znaczenie - w połączeniu z najwyższą jakością produkcji urządzeń, pozwala na uzyskanie wymarzonego efektu pięknych i zdrowych włosów, nawet przez 7 dni w tygodniu.

Główną zaletą linii Respectissim marki Rowenta jest funkcja Respect - ustawia ona optymalną temperaturę i siłę nadmuchu powietrza. Pozwala to na eliminację uszkodzeń powierzchni włosa, zapewnia jego nawilżenie, przez co wyglądają na zdrowe i lśniące.

SUSZARKI - JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DLA WŁOSÓW

  • Respectissim Silence - ultranowoczesny silnik gwarantuje ciche suszenie, przy zachowaniu maksimum skuteczności. Dzięki jej zastosowaniu włosy są nawet o 25% mniej odwodnione niż przy użyciu tradycyjnej suszarki.
  • Respectissim Instant Dry - funkcja Moving Air Booster pozwala na szybsze suszenie włosów - akcesorium to naśladuje ruch ręki.  Respectissim Studio Dry - to kompaktowa i łatwa w użyciu suszarka, a dzięki potrójnemu koncentratorowi zwiększona została siła suszenia, nie uszkadzając przy tym włosów.

LOKÓWKA I PROSTOWNICE - STYLIZUJĄ I DBAJĄ

  • Respectissim Precious Curls - to lokówka idealna do wykonywania naturalnych loków. Pozwala idealnie kręcić włosy już w niższej temperaturze 170o C, dzięki czemu włosy są mniej zniszczone, odporne na łamanie oraz gładsze w dotyku. Respectissim Liss&Curl - ta prostownica daje wybór - możemy dzięki niej stworzyć naturalnie wyglądające loki lub osiągnąć efekt gładkich i prostych włosów, bez ryzyka ich zniszczenia.
  • Respectissim 7/7 - codzienne dbanie o włosy przestało być tylko marzeniem - ta prostownica jest idealna do stosowania przez 7 dni w tygodniu dzięki powłoce ze stopu miedzi i krzemu, która lepiej przewodzi ciepło w płytach.

OBJĘTOŚĆ POD KONTROLĄ

  • Volum'24 - to urządzenie, które nadaje niesamowitą objętość włosom od nasady aż po same końce dzięki innowacyjnej konstrukcji obracających się płyt. W rekordowo krótkim czasie można uzyskać efekt dużej objętości włosów. Włosy są zdrowe i piękne, dzięki funkcji RESPECT, która pozwala na osiągnięcie efektu w niższej 170o C.

Rowenta RESPECTISSIM Volum'24 Cena ok. 199 złRowenta RESPECTISSIM Volum'24 Cena ok. 199 zł Charles Siaux Charles Siaux

Zadbaj o swoje włosy już dziś - ich ochrona i pielęgnacja nie musi oznaczać wyrzeczeń. Bądź piękna i modna, jednocześnie troszcząc się o ich zdrowie i kondycję. Dzięki linii Rowenta RESPECTISSIM stanie się to łatwiejsze, niż myślisz! ***