Uroczy walentynkowy T-Shirt od Davines i Tomaotomo! Takie połączenia lubimy najbardziej

Długofalowa współpraca Davines i Tomaotomo stała się faktem. Od 2017 r. włoska marka profesjonalnych kosmetyków do stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów jest wyłącznym partnerem fryzjerskim pokazów kolekcji Tomasza Olejniczaka.

Tomasz Olejniczak – Tomaotomo jest projektantem bezkompromisowym, ale i konsekwentnym w realizacji swojej wizji tego jak powinna wyglądać kobieta. Już od ponad pięciu lat w każdej swojej kolekcji podkreśla to, co kobiece, delikatne, zmysłowe.

Davines z kolei stawia na piękno – zarówno zewnętrzne, jak i to wewnętrzne piękno ludzkie, które każe nam dokonywać wspaniałych czynów, na etykę w działaniu i miłość do natury oraz sztuki.

Markę wybierają kobiety i fryzjerzy, którzy poszukują naturalnych formuł kosmetyków i którzy cenią proekologiczne podejście.

Od 2017 r. oba brandy połączyły siły. W efekcie – najlepsi fryzjerzy i styliści współpracujący z Davines zaprojektują i stworzą fryzury modelek podczas pokazów kolekcji Tomaotomo.

Davines i TomaotomoDavines i Tomaotomo fot. materiały prasowe

Pierwszym wspólnym projektem jest także walentynkowy T-Shirt, który wyraża nadrzędną wartość obu marek zawartą w haśle „Wspieram piękno” – „I Sustain Beauty”. T-Shirt został przyozdobiony przypinkami, które pozwolą „przenieść się w czasie” do szalonych lat 90. Można go nabyć w butiku Tomaotomo.

Kolejnym krokiem będzie przygotowanie pokazu kolekcji Tomasza Olejniczaka na sezon wiosna/lato 2017.