NOWOŚĆ 2w1 : Olejek w Balsamie NIVEA

Obudź zmysły zniewalającym bukietem zapachów i rozkoszuj się pielęgnującą mocą olejków ukrytą w formule balsamu Nowe Olejki w Balsamach NIVEA z pielęgnującymi olejkami przyniosą niezwykłe zmysłowe doznania podczas codziennej pielęgnacji i zapewnią 24-godzinne nawilżenie oraz promienny wygląd skórze.

Cztery wyjątkowo kobiece warianty oczarują zmysły magicznymi zapachami, a dzięki nowoczesnej formule, łączącej dobroczynną moc olejków z szybko wchłaniającym się balsamem, kobiety poszukujące innowacji w pielęgnacji ciała będą mogły przenieść się w jej nowy, sensualny wymiar.

Sensualny rytuał - Tylko Ja i moje zmysły

Przełomowa formuła Olejków w Balsamach NIVEA pozwala połączyć pielęgnację naturalnymi olejkami z wygodną, ekspresową aplikacją balsamu, co w połączeniu z wyjątkowymi zapachami zapewnia rozkoszną przyjemnością dla zmysłów. Zapach to zjawisko, które nierozerwalnie łączy się z emocjami - aromat porannej kawy dodaje energii, zapach morskiej bryzy przywołuje odprężające wspomnienia z wakacji. Słuchanie ulubionej piosenki, płomień świecy czy aplikacja pachnącego olejku w balsamie i delikatny dotyk skóry to zmysłowe doznania, które kojąco wpływają na nasze samopoczucie. Dlatego Olejki w Balsamach NIVEA stworzono tak, aby pielęgnując ciało jednocześnie rozpieszczały zmysły. Każdy wariant to wyjątkowe doświadczenie angażujące zarówno dotyk, jak i węch. Wystarczy kropla nałożona na dłonie, aby już za chwilę przenieść się w miejsce, w którym wszystkie zmysły karmią nas bogactwem wrażeń, a umysł odpręża się i relaksuje. Unikalna formuła 2w1 od NIVEA, czyli olejkowo-balsamowa pielęgnacja dla pięknej, promiennej skóry i 24-godzinnego nawilżenia

Stosowanie balsamów i olejków jest niezbędne w codziennej trosce o ciało, ponieważ ich działanie jest jak terapia dla suchej skóry:

- olejki dbają o to, by skóra była głęboko nawilżona, gładka i pełna blasku, jednak długo się wchłaniają i pozostawiają na skórze filtr,

- balsamy z kolei mają lżejszą niż olejki konsystencję, ale szybciej się wchłaniają, uzupełniając nawilżenie skóry. Dlatego eksperci NIVEA wykorzystali korzyści wynikające z połączenia najlepszych właściwości olejów i balsamów i stworzyli przełomową formułę Olejków w Balsamach NIVEA, która łączy moc naturalnych olejków pielęgnacyjnych: makadamia, jojoba, arganowy i migdałowy z właściwościami szybko wchłaniającego się balsamu, aby aplikacja kosmetyku była komfortowo szybka.

Moc olejków dla skóry:

Wykorzystywany w kosmetykach olejek makadamia jest niezwykle bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe zbliżone do tych naturalnie występujących w skórze. Kwasy te pozwalają przede wszystkim opóźniać proces starzenia się skóry. Olej jojoba, nazywany płynnym złotem, podczas pielęgnacji skóry reguluje ilość wydzielanego sebum przyśpieszając regenerację komórek. Olej arganowy działa antyoksydacyjnie i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Natomiast olejek migdałowy dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega uzupełnia lipidy, których skóra sucha produkuje w zbyt małych ilościach - mówi dermatolog, dr Magdalena Łuczkowska, ekspert NIVEA.

Zmysłowy bukiet zapachów to cztery starannie skomponowane warianty Nowa linia do pielęgnacji ciała NIVEA łączy dobroczynne właściwości olejków z przyjemnym zapachem kwiatu wiśni, róży, kakao oraz wanilii, nadając suchej skórze gładki i promienny wygląd.

Olejek w Balsamie NIVEA Kwiat Wiśni i Olejek Jojoba Zamknięty w pielęgnacyjnym balsamie zapach kwiatu wiśni cudownie podkreśla delikatność skóry i harmonijnie stapia się z zapachem kobiecego ciała. Zapach kwiatu wiśni jest cichy i dyskretny, ma w sobie niewymuszoną elegancję i minimalistyczny ład. Wydobywa ze skóry jej wewnętrzny blask, roztaczając wokół niej świetlistą aurę. Pielęgnacja staje się chwilą, w którym może przemówić naturalna kobiecość.

Olejek w Balsamie NIVEA Róża i Olejek Arganowy Aromat róży fascynuje swoim wielowymiarowym pięknem - na skórze potrafi pachnieć transparentnie i lekko, jednocześnie szepcząc słodkie, miękkie, pudrowe nuty. Balsam nasycony różą jest sensualny, na wskroś kobiecy i hipnotyzująco piękny, jego zapach uwodzi i odurza zmysły, wywołując szybkie bicie serca - to ponadczasowy eliksir miłości.

Olejek w Balsamie NIVEA Wanilia i Olejek Migdałowy Wanilia, choć pozornie słodka, jest składnikiem złożonym i treściwym. Pochodząca z kwiatu pnącej orchidei łączy w sobie nuty kwiatowe, roślinne i drzewne skąpane w apetycznej chmurce karmelu. Lecz prawdziwa wanilia to coś więcej, niż słodycz - przyciąga zmysłowym, gorącym zapachem, który jednocześnie jest luksusowy jak najlepszy kaszmir.

Olejek w Balsamie NIVEA Kakao i Olejek Makadamia Zapach owocu kakaowca karmi zmysły tak samo, jak najlepsza, aromatyczna czekolada. Kakao to słodycz i bezpieczeństwo. Jego zapach pozwala przystanąć na chwilę i kontemplować proste radości życia - życzliwe spojrzenie, pełen ciepła uśmiech. Balsam pachnący kakao otula ciało miękką pierzynką komfortu.