SORAYA - LINIA KOSMETYKÓW DO OPALANIA 2017

W sezonie letnim 2017 roku Soraya prezentuje nową odsłonę linii słonecznej. Udoskonalone formuły, nowe, atrakcyjne opakowania i szeroki wybór wariantów zostały stworzone w oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, które dla marki przeprowadził instytut Millward Brown.

W składzie nowych produktów Soraya oprócz fotostabilnych filtrów przeciwsłonecznych znalazły się także nawilżające algi morskie oraz odżywcze olejki roślinne, które sprawiają, że opalona skóra jest gładka, wygląda zdrowo i atrakcyjnie, a efekt opalenizny jest trwalszy. Również opakowania zyskały nowy wygląd. Specjalnie dla marki Soraya została zaprojektowana nowa, unikalna, ale również poręczna butelka, a dopełnieniem całości jest atrakcyjna szata graficzna z dobrze czytelnymi komunikatami dla konsumenta.

Specjalnie dla najmłodszych

Linia do pielęgnacji słonecznej Soraya to również produkty przeznaczone specjalnie dla dzieci. Ponieważ delikatna skóra dziecka wymaga wyjątkowej ochrony, w ich składzie znalazły się łagodne składniki pielęgnacyjne, takie jak ochronny elfowy kwiat, odżywcza bawełna, czy łagodzący dpantenol. Na opakowaniach pojawiły się animowane postaci, które z pewnością przyciągną wzrok każdego dziecka. Wiosna i lato to czas zabawy, radości, spędzania czasu na zewnątrz z przyjaciółmi. Soraya dołącza do zabawy i oferuje produkty, które sprawią, że opalanie będzie bezpieczne i przyjemne.

Radość opalania, skuteczność nawilżania

W bogatym portfolio bez trudu znajdziemy kosmetyki dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb, typu karnacji, wrażliwości na słońce oraz stylu życia.

  • Kosmetyki ochronne o różnych wartościach SPF w formie kremów, balsamów i olejków
  • Kosmetyki ochronne dla dzieci o różnych wartościach SPF
  • Kosmetyki po opalaniu regenerujące i kojące skórę dla dorosłych i dzieci
  • Kosmetyki po opalaniu utrwalające opaleniznę
  • Przyspieszacze opalania

Najwyższej jakości filtry UV

  • Chronią w obu zakresach promieniowania UV
  • Jedyne na rynku fotostabilne filtry UVA
  • Efektywne filtry UVB
  • Fotostabilna kombinacja filtrów UV - nie tracą swoich właściwości nawet w czasie dużych upałów
  • Chronią przed powstawaniem wolnych rodników w skórze

PRODUKTY WCHODZĄCE W SKŁAD LINII DO OPALANIA SORAYA 2017

PRODUKTY DLA DOROSLYCH

BALSAMY: - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 10 z nawilżającymi algami morskimi - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 20 z nawilżającymi algami morskimi - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 30 z nawilżającymi algami morskimi - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania SPF 50 z nawilżającymi algami morskimi - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania przyspieszający opalanie - PROTECT&BRONZE SPF 15 z nawilżającymi algami morskimi NOWOŚĆ KREM DO TWARZY: - Soraya Sun Ochronny krem do twarzy SPF 25 z nawilżającymi algami morskimi - Soraya Sun Ochronny krem do twarzy SPF 50 z nawilżającymi algami morskimi NOWOŚĆ KOJĄCE PO OPALANIU: - Soraya Sun Łagodzący balsam po opalaniu SOS z nawilżającymi algami morskimi, d-pantenolem, alantoiną - Soraya Sun Kojący Żel po opalaniu SOS z d-pantenolem - Soraya Sun Nawilżająco-kojąca mgiełka SOS 2-fazowa po opalaniu z olejkiem makadamia, olejkiem chia i d-pantenolem NOWOŚĆ OLEJKI DO OPALANIA: - Soraya Sun Ochronny olejek do opalania SPF 10 z olejkiem arganowym, kokosowym i kwasem hialuronowym NOWOŚĆ - Soraya Sun Ochronny olejek do opalania SPF 10 z olejkiem kokosowym, z orzeszków brazylijskich i kwasem hialuronowym NOWOŚĆ UTRWALAJĄCE OPALANIE: - Soraya Sun Nawilżający balsam utrwalający opaleniznę z algami morskimi, karmelem i karotenem - Soraya Sun Rozświetlający balsam utrwalający opaleniznę z algami morskimi, ekstraktem z orzecha włoskiego i złocistymi drobinkami PRZYSPIESZACZE: - Soraya Sun Wygładzający przyspieszacz opalania EXPRESS BRONZE 3w1 z maslem kakaowym - Soraya Sun Nawilżający przyspieszacz opalania EXPRESS BRONZE 3w1 z ekstraktem z orzecha włoskiego

PRODUKTY DLA DZIECI

DO OPALANIA DLA DZIECI: - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania dla dzieci SPF 30 z odżywczym masłem shea, d-pantenolem, alantoiną - Soraya Sun Ochronny balsam do opalania dla dzieci SPF 50 z odżywczym masłem shea, d-pantenolem, alantoiną - SorayaSun Ochronny balsam do opalania dla dzieci SPF 20 z ekstraktem z elfowego kwiatu, d-pantenolem i alantoiną NOWOŚĆ PO OPALANIU DLA DZIECI: - Soraya Sun Łagodzący balsam po opalaniu SOS dla dzieci z nawilżającą bawełną, d-pantenolem i alantoiną - Soraya Sun (ELFOWY) Kojący żel po opalaniu SOS dla dzieci z d-pantenolem i ekstraktem z elfowego kwiatu NOWOŚĆ

Soraya na latoSoraya na lato materiały prasowe materiały prasowe