ANDROS - TYLKO NAJLEPSZE OWOCE SMAK, JAKOŚĆ, TRADYCJA

Tajemnica wyjątkowości tych soków tkwi w niepowtarzalnym, świeżym i przyjemnym smaku. Produkty Andros powstają w stu procentach ze starannie wyselekcjonowanych owoców z rodzimych upraw. Marka, która już dawno podbiła serca konsumentów w zachodniej Europie, pojawiła się również w Polsce. Od teraz możemy delektować się sokami, do których produkcji wykorzystywane są najlepszej jakości owoce, zebrane w najlepszym momencie dojrzewania.

Andros to firma o bardzo bogatej historii. Powstała w 1910 roku w malowniczej dolinie Dordogne, w południowo-zachodniej Francji. Od samego początku powstania, kluczową wartością marki są tylko najlepsze owoce. To właśnie dzięki nim wszystkie produkty wyróżniają się niepowtarzalnym, subtelnym smakiem. Andros stawia na dbałość o każdy, najmniejszy detal - do przygotowania soków wykorzystywane są świeżo wyciskane, pełne witamin, wyselekcjonowane owoce. Ponadto produkty nie zawierają cukru i sztucznych konserwantów. Niepowtarzalny, naturalny smak podbił serca konsumentów m.in. we Francji, Szwajcarii czy Belgii.

Polskim konsumentom marka oferuje soki m.in. z pomarańczy, mandarynki, ananasa i grejpfruta. Każdy z nich to delikatny smak zamknięty w prostej, klasycznej butelce. Produktami z pewnością zachwycą się osoby świadomie wybierające produkty wysokiej jakości, koneserzy niepowtarzalnego smaku oraz osoby dbające o linię - 100 ml dawki witamin to zaledwie około 50 kalorii.

Soki AndrosSoki Andros materiały prasowe materiały prasowe

Produkty dostępne na rynku: Sok pomarańczowy - 1,5L 17,49 zł, 1L 13,49 zł Sok mandarynkowy - 1,5L 17,49 zł Sok ananasowy - 1L 15,99 zł Sok cytrynowy - 1L 13,49 zł Sok egzotyczny - 1L 15,99 zł Sok czerwona pomarańcza - 1L 13,49 zł Sok grejpfrutowy - 1L 15,49 zł