Profesjonalny zabieg do półtrwałego prostowania włosów od IL SALONE MILANO

Proste i lśniące włosy to niewątpliwie marzenie wielu kobiet. Jeśli masz już dosyć swoich niesfornych i puszących się włosów, sięgnij po profesjonalny preparat, który zdecydowanie ułatwi Twoją codzienną stylizację włosów.

Zabieg do półtrwałego prostowania włosów Il Salone Milano to efekt 30-letniego doświadczenia wyniesionego z najlepszych salonów fryzjerskich na całym świecie.

Profesjonalna formuła opracowana we współpracy z fryzjerami zapewnia wygładzenie włosów, które utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. W portfolio Il Salone Milano znajdziemy dwie wersje zabiegów. Pierwszy, do wszystkich rodzajów włosów – z olejkiem z siemienia lnianego oraz drugi, do włosów zniszczonych – z olejkiem arganowym.

Przenieś salon fryzjerski do swojego domu i ciesz się efektem pięknych, prostych i lśniących włosów. Oba produkty nie zawierają formaldehydu, amoniaku, parabenów, parafiny oraz alkoholu.

Profesjonalny zabieg do półtrwałego prostowania włosów - DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW

Kompleksowe i łatwe w użyciu rozwiązanie, oparte na profesjonalnej technologii. Zabieg zawiera olej lniany, który odżywia włosy i nadaje im aksamitną gładkość.

Il Salone Milano-zabieg do prostowania-wlosy normalne. Cena: 34,99 złIl Salone Milano-zabieg do prostowania-wlosy normalne. Cena: 34,99 zł fot. materiały prasowe

Profesjonalny zabieg do półtrwałego prostowania włosów - DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH

Zabieg wzbogacony olejkiem arganowym zapewnia długotrwały rezultat i jednocześnie odbudowuje strukturę włosów. Włosy stają się odżywione, zdrowe i sprężyste.

Il Salone Milano-zabieg do prostowania-wlosy zniszczone. Cena: 34 złIl Salone Milano-zabieg do prostowania-wlosy zniszczone. Cena: 34 zł fot. materiały prasowe

 Zawartość każdego zestawu:

- Szampon dyscyplinujący włosy - saszetka 60ml

- Krem o intensywnym działaniu prostującym - saszetka 95ml

- Maska o działaniu regenerująco-dyscyplinującym - saszetka 40ml

 BEZ FORMALDEHYDU, AMONIAKU, PARABENÓW, PARAFINY I ALKOHOLU

Profesjonalny zabieg do półtrwałego prostowania włosów Il Salone Milano dostępny jest w drogeriach HEBE.