Yonelle PROFEMED Medycyna Estetyczna rozpoczęły współpracę

Dnia 25 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego została zaprezentowana współpraca marki Yonelle i Yonelle Medestetic z PROFEMED Medycyna Estetyczna.

PROFEMED Medycyna Estetyczna to klinika usytuowana w samym centrum Warszawy, na VI p. Hotelu Marriott. Główną ideą tego miejsca jest holistyczne podejście do pacjenta, które przejawia się w dostępności różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii oraz konsultacji dietetycznych czy sesji terapeutycznych. Teraz oferta została rozszerzona o najwyższej klasy profesjonalne kosmeceutyki i zabiegi opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION™ marki YONELLE MEDESTHETIC. Do dyspozycji pacjentów jest także szeroka gama luksusowych kosmetyków Yonelle dla skóry 40+ o ponadprzeciętnej skuteczności, które polecane są do pielęgnacji domowej – mówi Elżbieta Gozdecka, Dyrektor PROFEMED Medycyna Estetyczna.

W trakcie spotkania Agnieszka Śliwa, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego Yonelle  przedstawiła nowe produkty marki. Zabieg pokazowy INFUSION SUPERLIFT – superintensywny zabieg silnie liftingujący i ujędrniający cerę dojrzałą 40+ YONELLE MEDESTHETIC przeprowadziła Julita Bonikowska, kosmetolog PROFEMED Medycyna Estetyczna.

Specjaliści z PROFEMED Medycyna Estetyczna mówili o zabiegach dostosowanych do potrzeb skóry oraz działania nowoczesnych kremów. Izabela Ziółkowska, kosmetolog o „odmładzaniu przez nakłuwanie. Dlaczego najlepszym sposobem na zmarszczki jest igła”. O działaniu nowoczesnych kremów opowiadała dr n. med. Anna Maria Wasilewska, lekarz medycyny estetycznej.

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się ok. 25. roku życia, dlatego warto regularnie stosować kosmetyki, które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji i opóźnią w jakimś stopniu proces starzenia. Godne polecenia są produkty, które zostały wyprodukowane w nanotechnologii, co oznacza, że składniki aktywne mają bardzo małe rozmiary, dzięki temu łatwiej penetrują w głąb skóry. Zastosowane w produktach marki YONELLE specjalne nośniki, tzw. Nanodyski™ transportują składniki aktywne do 14. warstwy naskórka, co znacznie zwiększa ich działanie. W filozofię działania anti- aging wpisuje się firma Yonelle, której kosmetyki zapewniają skórze głęboką stymulację i odbudowę działając na wszystkie objawy starzenia się skóry, zawierają składniki nawilżające, antyoksydacyjne i intensywnie pobudzające produkcję kolagenu, co daje gwarancję sukcesu w procesach rewitalizacji – mówi dr n. med. Anna Maria Wasilewska.