DOSKONALE SENSORYCZNA

Współczesne kobiety świadomie kreują przestrzeń, pełną chwil tylko dla siebie. Poddają się odprężającym rytuałom, by na moment móc zanurzyć się w rozkosznej przyjemności. Pragną luksusowych produktów do pielęgnacji, które pobudzą i jednocześnie ukoją ich zmysły. Pielęgnacja staje się prawdziwym MULTISENSORYCZNYM DOŚWIADCZENIEM.

96% Kobiet potwierdza, że dbanie o siebie jest dla nich bardzo ważne*

85% Kobiet potwierdza, że dbają o siebie poprzez rozpieszczanie włosów*

* Źródło 2012 Express Roularta Services, Female Beauties.

5 SENS - WYJĄTKOWY RYTUAŁ DLA WŁOSÓW

Dla wszystkich kobiet poszukujących niepowtarzalnych wrażeń, René Furterer stworzył suchy olejek upiększający, unikalny produkt do pielęgnacji włosów, który pozwala kobietom odkryć niezwykłe moce 5 naturalnych olejów roślinnych. Owoc wiedzy botanicznej René Furterer, 5 SENS Suchy olejek upiększający jest zaproszeniem do wyjątkowego doświadczenia dla piękna, chwilą przyjemności, która pobudzi wszystkie zmysły. Aby rytuał pielęgnacji był w pełni doskonały, w linii znajdują się także dwa produkty uzupełniające, 5 SENS Szampon Upiększający i Balsam Upiększającym Ułatwiający Rozczesywanie.

PODDAJ SIĘ MAGII 5 SENS

Formuły gamy 5 SENS oferują unikalne doświadczenie, doskonale równoważąc pielęgnację, zmysłowość i upiększanie, bez obciążania włosów.

SZLACHETNE POŁACZENIE 5 OLEJKÓW

EKSPERTYZA RENE FURTERER. Wybrane ze względu na ich specjalistyczne właściwości oraz doskonałe połączenie KWASÓW TŁUSZCZOWYCH, NIENASYCONYCH KWASÓW TŁUSZCZOWYCH i WITAMIN. 5 naturalnych olejków roślinnych zapewnia idealne połączenie ODŻYWIENIA i WZMOCNIENIA dla wszystkich rodzajów włosów, aby nadać im satynową miękkość i lekkość w dotyku.

WYSOCE SENSORYCZNY

MULTISENSORYCZNE DOŚWIADCZENIE INSPIROWANE ZABIEGAMI SPA. W świecie 5 SENS wszystko jest zaprojektowane z myślą o pobudzeniu zmysłów, już od pierwszej aplikacji, poprzez odprężające uczucie na włosach i jedwabistej skóry. Formuły wykorzystują nowy uwodzicielski skarb. Nieodparty i uzależniający zapach 5 SENS przywołuje unikalne doświadczenia zmysłowe i inspirujące. 5 SENS SZAMPON UPIĘKSZAJĄCY I BALSAM UPIĘKSZAJĄCY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE 100% naturalnych składników aktywnych

OLEJKI:

- SZAFRANOWY NAWILŻA I ODNAWIA

- MIGDAŁOWY ODŻYWIA I WYGŁADZA

- Z AWOKADO ODŻYWIA I REGENERUJE

- RYCYNOWY ZMIĘKCZA I WZMACNIA

- JOJOBA OTULA I CHRONI

Bez silikonów Luksusowa codzienna pielęgnacja

5 SENS Szampon Upiększający

5 SENS Balsam Upiększający Ułatwiający Rozczesywanie DO WSZYSTKICH TYPÓW WŁOSÓW FORMUŁY BEZ SILIKONÓW, W 100% NATURALNYMI OLEJKAMI ROŚLINNYMI, KTÓRE SĄ BARDZO ZMYSŁOWE I UWODZICIELSKO PACHNĄCE.

5 SENS SZAMPON UPIĘKSZAJĄCY o półprzezroczystej i złotej teksturze, podczas użycia tworzy delikatną pianę. Jako pierwszy krok w rytuale delikatnie oczyszcza, odżywia i nadaje włosom miękkość.

Pojemność: 200 ml Cena: 65 PLN

5 SENS BALSAM UPIĘKSZAJĄCY UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE ma unikalną bogatą teksturę. Po użyciu szamponu, balsam wystarczy pozostawić przez 1-2 minuty na włosach. Ułatwia rozczesywanie i zapewnia włosom odpowiednie odżywienie bez ich obciążenia. Nadaje natychmiastowy połysk i satynowe wykończenie. Włosy stają się jedwabiście gładkie i lekkie.

Pojemność: 150 ml Cena: 85 PLN

Kobiety o 5 SENSES: POSTRZEGANA SKUTECZNOŚĆ SZAMPONU Oczyszcza i odżywia włosy, bez ich obciążania: 91%* Nadaje natychmiastowego blasku : 95%* Pozostawia włosy gładkie i miękkie: 92%* POSTRZEGANA SKUTECZNOŚĆ BALSAMU UPIĘKSZAJĄCEGO Odżywia włosy, bez ich obciążania: 88%** Ułatwia rozczesywanie: 94%*** Włosy są piękniejsze i odżywione: 94%** * % satysfakcji. Test przeprowadzony przez 2 w tygodnie na 66 kobietach. Natychmiastowe wyniki. ** % satysfakcji. Test przeprowadzony przez 2 w tygodnie na 64 kobietach. Rezultaty po 15 dniach od pierwszej aplikacji. *** % satysfakcji. Test przeprowadzony przez 2 w tygodnie na 63 kobietach. Natychmiastowe wyniki.

5 SENS SUCHY OLEJEK UPIĘKSZAJĄCY 100% naturalnych składników aktywnych Bez silikonów Luksusowa codzienna pielęgnacja Do wszystkich typów włosów i skóry. Dzięki precyzyjnemu systemowi mikro-dyfuzyjnego, ten odżywczy suchy olejek jest aplikowany w formie lekkiej mgiełki, która błyskawicznie się wchłania, zapewniając idealną równowagę pomiędzy nawilżeniem i suchym efektem w dotyku. Dzięki zmysłowym i urzekającym nutom zapachowym, zaledwie kilka kropel wystarczy, aby ulec jego urokowi. Ze względu na unikalną kompozycję 5 naturalnych olejków roślinnych

5 SENS Suchy olejek upiększający, ma działanie odżywcze i wzmacniające. Włosy odzyskują sprężystość i miękkość. Są bardziej błyszczące i jedwabiste. Suchy olejek pozostawia na skórze aksamitny matowy efekt.

POJEMNOŚĆ:100 ML; CENA: 119 PLN

WSKAZÓWKI 5 SENS Suchy olejek upiększający jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i skóry. Może być stosowany przez cały rok według potrzeb. CODZIENNA PIELĘGNACJA: w celu wzmocnienia i odżywienia włosów oraz skóry. INTENSYWNA PIELĘGNACJA: w celu intensywnego odżywienia włosów nałóż przed szamponem, pozostawiając olejek na włosach owiniętych ręcznikiem lub na noc. ROZŚWIETLAJĄCY DOTYK: aplikuj na powierzchni włosów, aby nadać im blask lub na skórze tuż przed wyjściem, aby pozostawić jedwabisty efekt rozświetlenia.

Gama 5 SENS RENÉ FURTERER - wyłącznie w perfumeriach SEPHORA.