BARWA SIARKOWA QUICK #QUICK I... JUŻ!

Chwytasz momenty, podejmujesz wyzwania, żyjesz chwilą, uwieczniasz ją i nie boisz się pokazać tego światu. Oczekujesz szybkich rezultatów i kosmetyków dopasowanych do tempa Twojego życia? Nareszcie są! Barwa Siarkowa Quick to natychmiastowe działanie zamknięte w trzech, innowacyjnych i ultraskutecznych formułach. Bogactwo składników aktywnych, połączone z nowatorską formułą #QUICK, zapewnia wyjątkowo ekspresowe rezultaty. Pożegnaj widoczne zmiany trądzikowe i zanieczyszczoną, przetłuszczającą się skórę. Cały świat pokocha Twoją nieskazitelną cerę, a każda chwila będzie należeć wyłącznie do Ciebie.

Krem barwaKrem barwa fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

NATYCHMIASTOWE UPIĘKSZENIE I WYGŁADZENIE KREM SELFIE TIME

BARWA SIARKOWA QUICK

CZAS NA SELFIE? W KAŻDYM MOMENCIE!

Nie chcesz czekać, prawda? Teraz już nie musisz! Wybierz Upiększający Krem SELFIE TIME Barwa Siarkowa Quick, a Twoja skóra będzie gotowa do najlepszego selfie zawsze i wszędzie. Wyraźnie gładsza, z mniej widocznymi zmianami trądzikowymi, promienna, wypoczęta - po prostu piękniejsza! Sekretem kremu SELFIE TIME są składniki takie jak antybakteryjna siarka, kwas oleanowy (zmniejszają niedoskonałości i hamują powstawanie nowych), matujący krzemian glinowo-magnezowy i intensywnie nawilżające lipidy

z oliwy z oliwek.

To takie proste - idealne #SELFIE jest gotowe do publikacji.

barwa piankabarwa pianka fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

DOGŁĘBNIE OCZYSZCZONA SKÓRA JUŻ W 60 SEKUND

ANTYTRĄDZIKOWA PIANKA MYJĄCA

BARWA SIARKOWA QUICK

60 SEKUND NA OCZYSZCZANIE? NIC PROSTSZEGO!

Wieloetapowe i żmudne oczyszczanie twarzy to nie Twoja bajka? Świetnie Cię rozumiemy! Zaufaj Antytrądzikowej piance myjącej Barwa Siarkowa Quick, dla której wystarczy zaledwie 60 sekund, żeby zapewnić Twojej skórze cudowny efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Antybakteryjna siarka w duecie z kojącym i nawilżającym ekstraktem z miodu, micelami i prawdziwą bombą witaminową (A, E, F, H, P, B5, B6), sprawi, że już w ciągu 1 minuty zapomnisz o rozszerzonych porach i błyszczeniu cery.

Bez podrażnień i niepotrzebnej straty czasu - #NAJLEPIEJ.

barwa maseczkabarwa maseczka fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

ZŁUSZCZAJĄCA MASECZKA

BARWA SIARKOWA QUICK

SLEEPING MASK? KOCHAM TO!

Działa, gdy Ty śpisz. Czy może istnieć coś doskonalszego? Postaw na pielęgnację z Maseczką złuszczającą Barwa Siarkowa Quick, która gwarantuje spektakularny efekt już po 6 godzinach snu i nie zabiera ani minuty z Twojego aktywnego dnia. Zregenerowana, miękka skóra, delikatne złuszczenie oraz efekt zmatowienia i wygładzenia są na wyciągnięcie... nocy! Silne działanie oczyszczające papainy połączone ze złuszczającymi właściwościami kwasów AHA, siarką i wygładzającą gliceryną, to gwarancja (nie)przyzwoicie doskonałej cery tuż po przebudzeniu.

#MORNING&#LOVE