Wyglądaj pięknie 24/7 dzięki nowym urządzeniom do pielęgnacji twarzy i ciała od marki Braun

Do twarzy i do ciała, wygładza, depiluje masuje. Marka Braun dba o to, żeby pielęgnacja była jeszcze prostsza i bardziej przyjemna.

Braun FaceSpa to pierwsze na świecie urządzenie 3w1 do depilacji, oczyszczania i witalizacji skóry twarzy pozwalające kobietom na pełną kontrolę zabiegów pielęgnacyjnych.

Głowica depilująca usuwa wszystkie włoski razem z cebulkami, gwarantując efekt gładkiej skóry nawet przez 4 tygodnie. Szybka zmiana głowicy sprawia, że urządzenie staje się szczoteczką do oczyszczania twarzy. Dołączone szczoteczki głęboko oczyszczają pory, usuwają nieczystości i zapewniają zdrową skórę. W zestawie znajdziemy także nową nasadkę witalizującą zaprojektowaną w celu odżywienia skóry za pomocą delikatnego masażu. Setki mikrowibracji stymulują skórę i krążenie krwi. Nasadka dostosowuje się do konturów twarzy a masaż i łagodny peeling przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry już po 3 zabiegach. Nasadkę witalizującą można łączyć z codziennymi produktami do pielęgnacji twarzy. Ponieważ szczoteczka Braun FaceSpa jest w 100% wodoodporna, zabieg oczyszczania skóry może być naturalną częścią rytuału codziennej pielęgnacji pod prysznicem.

Braun FaceBraun Face Fot. Materiały prasowe

Braun FaceSpa SE851v, cena sugerowana: 379 złotych

Braun Silk-épil 9 SkinSpa to najnowocześniejszy system do domowej pielęgnacji ciała i twarzy od Braun.
Zgodnie z filozofią spa „oczyszczanie i odnowa”, wodoodporne urządzenie łączy w sobie depilację, oczyszczanie i intensywny masaż. Depilator delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Do urządzenia zostały dołączone dwie szczotki do ciała – szczotka w kolorze niebieskim do głębokiego peelingu, która eliminuje problem wrastających włosków i szczotka do delikatnego peelingu w kolorze fiołkowym, wyraźnie poprawiająca stan skóry. W zestawie znajdziemy nową nakładkę witalizującą do głębokiego masażu ciała, która intensywnie masuje, stymuluje krążenie krwi
i poprawia wygląd skóry, ujędrnia ją, tonuje i wyraźnie wygładza. Wybrane zestawy Braun Silk-épil 9 SkinSpa oferują w komplecie szczoteczkę Braun do oczyszczania twarzy z wymiennymi końcówkami.

Zestaw do pielęgnacji Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry, cena sugerowana: 799 złotych

Depilator Braun Silk-epil 9Depilator Braun Silk-epil 9 Fot. Materiały prasowe

Urządzenia Braun Silk-expert IPL – trwałe, widoczne usunięcie włosów

To jedyne urządzenia na świecie, które korzystają z unikalnej technologii SensoAdapt™. Technologia nieprzerwanie skanuje odcień skóry 80 razy na sekundę i dostosowuje siłę światła tak, by w bezpieczny sposób osiągnąć pożądany efekt. Braun oferuje najszybszą, nadającą się do użytku domowego technologię IPL, dzięki której spędzisz mniej czasu na pielęgnacji urody nie rezygnując jednocześnie z długotrwałego efektu gładkiej, promiennej skóry. Testy kliniczne pokazały, że po czterech, cotygodniowych zabiegach badani odnotowali znaczące spowolnienie odrastania włosków. W ramach tej linii urządzeń Braun oferuje dwa modele: Braun Silk-expert 5 i nowy Silk-expert 3. Nowe urządzenie powstało
z myślą o użytkownikach, którzy po raz pierwszy sięgają po technologię IPL do użytku domowego. Urządzenie umożliwia bezpieczną, delikatną depilację wrażliwych miejsc takich jak pachy i okolice bikini. Urządzenie jest bardziej kolorowe, zyskało fioletowe akcenty.

Braun Silk ExpertBraun Silk Expert Fot. Materiały prasowe

Braun Silk-expert 3 IPL, cena sugerowana: 1399 złotych