IDEALNY KOSMETYK ODŚWIEŻAJĄCY Z WIT. C - mgiełka dotleniająca L-Eauxygenante Biologique Recherche

Mgiełka dotleniająca Biologique Recherche, francuskiego producenta kosmetyków biologicznych, to idealny kosmetyk typu: "perfect morning starter", zawierający witaminę C, dotleniający, odżywiający, rewitalizujący i odświeżający skórę. Wysoka zawartość składników aktywnych mgiełki sprawia, że o każdej porze dnia cera wygląda na wypoczętą i promienną.

Oprócz witaminy C mgiełka zawiera:

  • wyciąg z jedwabiu,
  • wyciąg z kiwi,
  • wyciąg z pomarańczy,
  • wyciąg z szarotki alpejskiej,
  • specjalny składnik dotleniający, opracowany przez laboratoria Biologique Recherche.

Mgiełka Biologique Recherche jest niezastąpiona latem oraz w podróży, a także w klimatyzowanym biurze. Działa antyutleniająco i poprawia zdolności aklimatyzacyjne skóry. Utrzymuje kwaśny odczyn skóry, nawilża, koi oraz chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Wyrównuje koloryt, przywraca świeży, poranny blask zmęczonej skórze.

Cena Mgiełki Dotleniającej Biologique Recherche (50 ml): 169 zł do kupienia w sklepie on-line: www.topestetic.pl

O MARCE BIOLOGIQUE RECHERCHE

Biologique Recherche to istniejąca od ponad 40 lat francuska marka kosmetyków biologicznych, naturalnych, wykorzystująca wysokie stężenia substancji aktywnych, niespotykane w innych produktach. Są one cenione przede wszystkim ze względu na potwierdzoną skuteczność i świetne rezultaty osiągane w krótkim czasie. Kosmetyki Biologique Recherche doceniają kobiety na całym świecie, od Paryża przez Nowy Jork, po Tokio, uwielbiają je również gwiazdy światowego formatu. Marka słynie z innowacyjnego podejścia zarówno do pielęgnacji, jak i specjalistycznych zabiegów haute couture, dostępnych w salonach kosmetycznych. Co roku Biologique Recherche zbiera nagrody w Polsce i na całym świecie oraz pojawia się w zestawieniach topowych kosmetyków profesjonalnych i w rankingach na najlepsze zabiegi kosmetyczne.

Kosmetyki Biologique Recherche można kupić w sklepie online: www.topestetic.pl oraz w wybranych salonach kosmetycznych, które znajdziesz na www.biologiquerecherche.com.pl

Więcej informacji o produktach Biologique Recherche: www.biologiquerecherche.com.pl