PIERWSZY W POLSCE WYRÓB MEDYCZNY EAU THERMALE AV?NE - SUNSIMED - OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

SKUTECZNOŚĆ NOWEJ FORMUŁY CHRONIĄCEJ PRZED DZIAŁANIEM PROMIENIOWANIA UV POTWIERDZAJĄ BADANIA Z UDZIAŁEM PACJENTÓW Z GRUPY ZWIĘKSZONEGO RYZYKA.

aveneavene fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

SPECJALISTYCZNA FORMUŁA SunsiMed

Unikalny kompleks fotoochronny Sunsitive? protection

. Opatentowany, fotostabilny kompleks 4 filtrów przeciwsłonecznych  zapewnia bardzo szerokie spektrum ochrony przeciw promieniowaniu UVA-UVB, gwarantując skuteczność, bezpieczeństwo i doskonałą tolerancję.

. Pre-tokoferyl o bardzo silnym działaniu antyoksydacyjnym, będący fotostabilnym prekursorem witaminy E o przedłużonym uwalnianiu. Jego działanie jest dziesięciokrotnie skuteczniejsze od witaminy E*. Jego zastosowanie w produkcie wynika z faktu, iż wolne rodniki powodują stres oksydacyjny, który może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń  komórek i tkanek.

. Woda Termalna Av?ne o uznanych właściwościach kojących i zapobiegających podrażnieniom. Bogata w wysokiej zawartości składniki aktywne zawdzięcza swoje działanie unikalnemu i niezmiennemu składowi. Woda termalna Av?ne obniża reaktywność komórek wpływających na nadwrażliwość skóry.

Phisol-K: zwiększona skuteczność

Emulgator nowej generacji, który zapewnia niezwykle równomierne rozprowadzanie preparatu na powierzchni skóry pacjentów z grupy ryzyka. Jest to cząsteczka amfifilowa, która umożliwia uzyskanie bardzo cienkiej emulsji umożliwiającej równomierny rozkład filtrów słonecznych na skórze. Dzięki temu efekt "tarczy ochronnej" zostaje wzmocniony.

Wyjątkowa konsystencja zachęcająca do stosowania

Starannie opracowana konsystencja SunsiMed zapewnia uczucie przyjemności przy nakładaniu, szybko się wchłania i nie tworzy klejącej powłoki.  To zachęca użytkowników do postępowania zgodnego z zaleceniami lekarza. 93,5% badanych osób oceniło konsystencję jako przyjemną lub bardzo przyjemną **.

APLIKACJA: Precyzyjna DAWKA - 2 mg/cm2

NAKŁADAĆ 1 DZIENNIE (RANO)

powtarzać w przypadku przedłużonej ekspozycji na słońce