Jula ma coś dla każdej mamy

To już ostatni moment na wybranie prezentu dla mamy. Co roku chcemy wymyślić coś wyjątkowego, co się jej spodoba, będzie przydatne i niebanalne. Coś, co pozwoli jej odczuć, że jest dla nas ważna, prezent, który wyrazi nasze uczucia. Jula ma coś dla każdej mamy.

Mamo, zadbaj o siebie

Prezenty z tej kategorii to oczywisty wybór. Kosmetyki zawsze się przydadzą, ale to nieco ograny pomysł. Warto pomyśleć o prezencie, który dłużej posłuży. Na progu lata, gdy wreszcie mamy okazję założyć sandały, dobrym wyborem są urządzenia do pielęgnacji stóp: pilnik do stóp, elektryczny pilnik czy relaksujący masażer. Urządzenia masujące to dobry trop w poszukiwaniach odpowiedniego prezentu, np. te projektowane w oparciu o japońską metodę Shiatsu. Działają relaksująco, poprawiają krążenie i po prostu poprawiają samopoczucie. A o to chyba przede wszystkim nam chodzi?

Mama w ogrodzie

Znalezienie prezentu dla mamy, która pasjonuje się ogrodnictwem nie powinno być trudne. Może jednak zamiast kolejnej sadzonki wybrać wygodne i ładne ubrania do pracy w ogrodzie? Każda kobieta lubi ładnie wyglądać i taki prezent na pewno sprawi jej przyjemność. A kobiece spodnie z kieszonkami na nakolanniki na pewno zostaną docenione w trakcie długich godzin plewienia i sadzenia.

Mama za kierownicą

Jeśli szukamy prezentu dla mamy-kierowcy również będziemy mieli spore pole do popisu. Popularnym i bardzo przydatnym gadżetem jest kamerka samochodowa. W razie stłuczki czy poważniejszego wypadku nagranie zdarzenia jest bardzo pomocnym materiałem, ale analiza nagrań przejechanej trasy może też służyć doskonaleniu umiejętności kierowcy.

Mamy obdarzone poczucie humoru ucieszy zabawny, niedrogi gadżet samochodowy, na przykład jako dodatek do "poważniejszego" prezentu: rzęsy na światła czy kolorowy pokrowiec na kierownicę świetnie sprawdzą się w tej roli.

Nowoczesna mama

Aktywna kobieta ceni wszelkie urządzenia i gadżety ułatwiające życie. Samodzielna majsterkowiczka ucieszy się z jedynej w swoim rodzaju miniwkrętarki, miłośniczka spotkań przy lamce wina doceni małą lodówkę na kilka butelek wybornych  trunków. A mama, która lubi relaks w wannie ucieszy się z głośnika bluetooth, którego można używać nawet pod prysznicem. Fanka płyt winylowych zachwyci się gramofonem, który można podłączyć do komputera.

Jeśli mimo wszystko nie umiecie się zdecydować, co kupić zostaje ostatnie wyjście - karta podarunkowa!