50% więcej tlenu dla twojej skóry od Nivea

Wczesna pobudka do pracy, długie wieczory z przyjaciółmi czy krótkie noce przy dziecku? Bez obaw! Odpowiednio dobrane kosmetyki pomogą zregenerować skórę i ukryć oznaki nieprzespanej nocy. Nowa linia NIVEA Q10plus C z koenzymem Q10 i czystą witaminą C to energetyzujący koktajl odżywczy dla Twojej skóry, który pomoże przywrócić jej energię i promienny wygląd jednocześnie zapewniając 50% więcej tlenu Twoim komórkom - a wszystko to byś mogła w pełni cieszyć się życiem!

CZYSTA WITAMINA C + KOENZYM Q10 – unikalna kombinacja dwóch silnych antyoksydantów!

Linia NIVEA Q10 plus, dostępna jest na rynku od prawie 20 lat. W tym czasie przeszła ponad 1000 badań naukowych, w których wzięło udział ponad 30 000 kobiet, a dzięki zaufaniu, które udało jej się zbudować, krem NIVEA Q10plus kupowany jest co 1,5 sekundy! Linia Q10plus znana jest przede wszystkim z regeneracyjnego i antyoksydacyjnego działania koenzymu Q10. Ten naturalny składnik komórek to silny przeciwutleniacz, który dostarcza skórze energii i wspiera ważne procesy w niej zachodzące: od regeneracji komórek do syntezy kolagenu. Teraz formuła z koenzymem Q10 dostępna jest w jeszcze silniejszej antyoksydacyjnej dawce!

Linia NIVEA Q10plus została wzbogacona o drugi silny składnik - czystą witaminę C, która w tej formie daje najlepsze rezultaty i wywiera dobroczynny wpływ na naszą skórę. Połącznie koenzymu Q10
z czystą witaminą C jest pierwszą tego typu formułą na rynku masowym.

Czysta witamina C

  • pomaga w walce z wolnymi rodnikami
  • łagodzi stany zapalne skóry
  •  jest niezbędna do produkcji kolagenu.

Unikalna kombinacja dwóch silnych antyoksydantów, czystej witaminy C i koenzymu Q10, głęboko dotlenia komórki skóry dając im zastrzyk energii1 dla pełnej blasku i gładkiej cery z widocznie zredukowanymi zmarszczkami. Dodatkowo chroni przed stresem środowiskowym
i antyoksydacyjnym.

Jaki jest przepis na energetyzujący koktajl dla Twojej skóry?

Wystarczą trzy kroki z trzema produktami!

Krok 1: Piękno zaczyna się nocą

Chwytasz dzień i chcesz korzystać z życia jak najwięcej? Żyjesz szybko
i intensywnie? Nie ma nic lepszego dla Twojej skóry, niż energetyzujący koktajl z koenzymem Q10 i czystą witaminą C, szczególnie po nieprzespanej nocy. Specjalna formuła nowego przeciwzmarszczkowego kremu na noc NIVEA Q10plusC odmłodzona
i pełna energii cera umożliwia „głębokie” dotlenienie komórek skóry nocą
i skutecznie wspiera procesy jej odnowy. Krem pomaga skórze zachować świeży wygląd i złagodzić główne objawy stresu.

Dodatkowo specjalne opakowanie z aluminium jest w 100% szczelne i chroni czystą witaminę C przed utlenianiem.

Krok 2: Codzienna dawka energii i ochrona przeciwsłoneczna

Szukasz sposobów na doładowanie baterii? Witamina C to zastrzyk pozytywnej energii w każdej sytuacji. Nowy przeciwzmarszczkowy krem na dzień NIVEA Q10plusC odmłodzona i pełna energii cera doda energii zmęczonej skórze i złagodzi pierwsze zmarszczki. Ponadto dzięki intensywnej ochronie przeciwko promieniowaniu UVA / UVB - filtr SPF 15, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry pod wpływem światła.

Krok 3: Codzienna dawka energii pod oczy

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy NIVEA Q10plusC odmłodzona i pełna energii cera łączy koenzym Q10 z energetyzującą, czystą witaminą C, będącą silnym antyoksydantem. Lekka, szybko wchłaniająca się formuła poprawia oddychanie komórkowe[1] i skutecznie redukuje drobne zmarszczki. Kontury oczu stają się lepiej napięte, a skóra jest widocznie gładsza i świeższa. Już jedno użycie to witaminowy zastrzyk energii z samego rana i gwarancja pięknego wyglądu przez cały dzień!

Podobnie jak krem na noc z tej serii, krem pod oczy z czystą witaminą C jest również chroniony przez aluminiowe opakowanie.

Weź udział w dyskusji:
50% więcej tlenu dla twojej skóry od Nivea
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl