Zestaw wakacyjny od KOI Cosmetics

Z myślą o nadchodzących wakacjach, marka KOI Cosmetics wprowadza nowość - zestaw sześciu bestsellerowych miniatur produktów, zamkniętych w przezroczystej kosmetyczce. Są to kosmetyki, które pozwalają wykonać codzienny rytuał pielęgnacyjny KOI, tym samym zajmując mało miejsca w wakacyjnej walizce. Wszystkie pojemności bez problemu można zabrać ze sobą na pokład samolotu.

KOI Cosmetics wprowadza do swojej oferty nowy produkt – kosmetyczkę wypełnioną sześcioma, bestsellerowymi produktami marki. Zestaw został dobrany tak, aby kosmetyki w nim zawarte służyły do wykonania codziennego rytuału pielęgnacyjnego.

Pojemności produktów nie przekraczają 15 ml. „Chciałyśmy stworzyć zestaw, który nasze klientki będą mogły zabrać ze sobą w każdą podróż. To kosmetyczka wypełniona niezbędnikami do codziennej pielęgnacji podczas wakacji, czy krótkiego wyjazdu” – mówią o swoim nowym produkcie założycielki marki KOI, Martyna i Renata Kozłowskie.

W skład zestawu wchodzą: olej do mycia twarzy na bazie awokado, tonik z nanozłotem, eliksir, serum dwufazowe z witaminą C, krem pod oczy oraz krem ultranawilżający. Stosowane każdego dnia sprawiają, że skóra pozostaje dogłębnie nawilżona i odżywiona. Wszystkie produkty marki KOI wykonywane są wyłącznie z naturalnych składników.