TATTOO Szczoteczki do zębów CURAPROX z tatuażem

Tatuaże, szczególnie latem, są bardzo trendy! Co więcej, wcale nie mamy tutaj na myśli tatuaży na zawsze. Te zmywalne są równie fajne i równie modne. Właśnie dlatego CURAPROX stworzył limitowaną linię szczoteczek o wymownej nazwie Tattoo. Kultowe szczoteczki CS 5460 ultra soft dostępne w dwupaku, tym razem wyróżnia oryginalny design i. szalony tatuaż dołączony do każdego opakowania.

UWAGA! Ilość szczoteczek ograniczona!

Szczoteczki CURAPROX CS 5460 ultra soft utrzymane w czarnym i czerwonym kolorze dostępne są z dwoma tatuażami do wyboru. Oprócz tego, że są niezwykle modne, to prawdopodobnie najbardziej miękkie szczoteczki do zębów na świecie. Dzięki dużemu zagęszczeniu ultra cienkich włókien CUREN? (aż 5 460 na główce szczoteczki), czyszczą powierzchnię zębów efektywnie i jednocześnie są bardzo delikatne dla dziąseł. Każdy, kto spróbuje szczoteczki CURAPROX, nie będzie chciał używać już żadnej innej.

Curaprox TattooCuraprox Tattoo fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl