SUCHY OLEJEK HUILE PRODIGIEUSE - EDYCJA LIMITOWANA 2017

Huile Prodigieuse Świętuje 25 lat Emocji, Pasji i Piękna zmieniając i wzbogacając formułę. Aby podkreślić ten wyjątkowy rok, olejek jest dostępny w 3 limitowanych edycjach.

NR 1 wśród olejków i preparatów do ciała w aptekach we Francji * , świętuje teraz 25 lat!

Każdy z flakonów ma przypisany swój kolor i związaną z tym ideę, ale wszystkie łączy ten sam graficzny koronkowy wzór, gdzie pojawia się napis "25 lat." Zawierają one najbardziej strzeżony sekret pięknej skóry: nową formułęHuile Prodigieuse?

Koralowy: To pasja, kobiecość, podniecenie, wargi ugryzione w podnieceniu i ekscytacji. Przywołuje na myśl, wspomnienie letnich wypadów i egzotyczne kolory.

Turkusowy: Przedstawia emocje i szczęście, które odczuwasz latem. Przywodzi na myśl rajskie plaże otoczone lagunami, wakacje z posmakiem morskiej soli i poczuciem beztroski.

Biały: Kojarzy się z pięknem, czystością i niewinnością. Jest świeżością, lekkością. Kiedy czujemy potrzebę regeneracji, biały kolor natychmiastowo uderza do głowy.

* Ims Health- PEC Selle-Out- Apteczny i parafarmeceutyczny rynek kosmetyków do pielęgnacji ciała dla kobiet- olejki- Francja- CMA kwiecień 2016- dane wartościowe i ilościowe

Na 25-lecie suchego olejku, marka NUXE udoskonala jego formułę, sprawiając, że jest jeszcze bardziej innowacyjna. Została ona wzbogacona o nowy, cenny składnik aktywny o działaniu odżywczym i przeciwstarzeniowym * - olejek Tsubaki.

Nowa formuła o udowodnionej skuteczności!

POTWIERDZONE DZIAŁANIE NA TWARZ: Działanie antyoksydacyjne: 1 kropla Huile Prodigieuse ? wystarcza, by ochronić skórę przed ponad 90% wolnych rodników**.

POTWIERDZONE DZIAŁANIE NA CIAŁO: Huile Prodigieuse? redukuje widoczność i kolor każdego typu rozstępów nawet o 30%***.

ZMIERZONA I POTWIERDZONA EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁANIA NA WŁOSACH: Ogólna poprawa kondycji włosów potwierdzona przez stylistów.

I NADAL POZOSTAJE

.NATURALNY - 98.1% składników pochodzenia naturalnego - formułowany bez dodatku nawet jednej kropli olejów mineralnych czy silikonów;

.ZMYSŁOWY - uwodzicielki zapach łączący nuty kwiatu pomarańczy, bergamotki, róży, magnolii, kokosa i wanilii.

*Działanie olejku z kamelii japońskiej, na rodzaj ludzkiego prokolagenu I, funkcji produkcji i funkcji bariery skórnej Jung, etal. Journal of Ethnopharmacology 112 (2007) 127-131.).

**Test in vitro ***Test użycia przeprowadzony na 26 ochotnikach. % oszacowanej przez dermatologa poprawy po 56 dniach stosowania. Pomiar intensywności koloru rozstępów. Średni wynik