KLORANE suche szampony w wersji mini 50 ml. Idealne na wakacje i w podróży

KULTOWE SUCHE SZAMPONY DOSTĘPNE SĄ JUŻ TERAZ W WERSJI MINI, DZIĘKI TEMU MOŻESZ MIEĆ JE ZAWSZE ZE SOBĄ!

Każda z nas chciałaby cieszyć się lekkością i maksymalną objętością włosów, niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych za oknem. Często brakuje nam czasu na pełną pielęgnację, a nasza fryzura wymaga odświeżenia. Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez francuskie Laboratorium KLORANE pierwszego suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Z myślą o potrzebach aktywnych kobiet stworzyli produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów, bez konieczności ich mycia i suszenia.

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa Do wszystkich rodzajów włosów

Przywraca włosom świeżość i lekkość pomiędzy myciami, dzięki połączeniu mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi o silnym działaniu absorbującym. Włosy odzyskują objętość i lekkość zaledwie w ciągu kilku minut.

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa Do włosów w odcieniach od brązu do czerni

Laboratoria KLORANE wprowadziły do składu szamponu pigmenty mineralne, dzięki którym szampon doskonale sprawdzi się dla włosów w odcieniach od brązu do czerni. Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Połączenie mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość w ciągu kilku minut.