Przygotuj włosy na wakacje z Cece of Sweden

Każda z nas marzy już o ciepłych, słonecznych dniach, urlopie i wakacyjnych wyjazdach. Jednak wbrew pozorom, relaks dla nas nie zawsze oznacza to samo dla naszych włosów. One nie przepadają za słońcem, wiatrem i wodą morską. By latem zachwycać odżywionymi i gęstymi kosmykami, zadbaj o nie w profesjonalny sposób już dziś.

Nie trać głowy

Każda kobieta chciałaby mieć gęste i błyszczące włosy. Jednak zapominamy o tym, że włosy są wymagające i potrzebują zarówno odpowiedniej pielęgnacji, jak i delikatnego traktowania. Nadmiar środków do stylizacji, regularne prostowanie czy kręcenie, szarpanie szczotką, niewłaściwa dieta – to tylko niektóre czynniki wpływające na niską jakość włosów i powodujących ich nadmierne wypadanie.

Czas start...

Jeśli narzekasz na grubość włosów i ich ogólny stan – nie martw się, bo kondycję włosa można odbudować za pomocą wysokiej jakości kosmetyków, które zapobiegają wypadaniu i wzmacniają strukturę włosa. Profesjonalna linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów marki Cece of Sweden skutecznie radzi sobie z problemem wypadających włosów. Formuła kosmetyków zawiera aż 16 składników aktywnych, witaminy, sole mineralne, aminokwasy oraz wyciągi roślinne, które łagodnie i naturalnie poprawiają kondycję włosów i zapobiegają ich wypadaniu. Dzięki nim, możesz skutecznie i kompleksowo zadbać o swoje włosy. Potwierdzają to badania aplikacyjne, w których aż do 100% badanych*, że kuracja Cece MED – Stop wypadaniu włosów, stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów. Skuteczność linii potwierdziły również badania trichoskopowe**. Zgodnie z jej wynikami po regularnej, 3-miesięcznej aplikacji następuje:

  • Wzrost liczby włosów średnio o 21%
  • Wzrost gęstości włosów średnio o 22%

To ponad 1/5 włosów!

Przekonana? Do dzieła – wakacje to cudowny czas dla Ciebie, niech będzie to również cudowny czas dla Twoich włosów.  Zadbaj o nie dziś, a latem odwdzięczą ci się pięknym wyglądem!

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii. Cena: 29,99 zł/300 ml

ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. Cena: 29,99 zł/300 ml

LOTION DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Preparat zapobiegający wypadaniu włosów, stymulujący porost nowych. Stworzony do stosowania na skórę głowy dla podtrzymania efektów kuracji ampułkami. Dla ułatwienia stosowania produktu, butelka z aplikatorem. Cena: 24,99 zł/75 ml

AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację. Cena: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach), 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)


* Ocena użytkowa po 2 tygodniach stosowania. Badania wykonane w niezależnym laboratorium na zlecenie producenta.
** Średni wynik uzyskany na podstawie badania trichoskopowego przeprowadzonego w niezależnym ośrodku badawczym, po trzech miesiącach stosowania kuracji.