Creme fraiche de beaute. Otul się świeżością kremowego nawilżenia

Naturalnie skuteczna, pielęgnuje odwodnioną skórę, zapewniając 48-godzinne nawilżenie i ochronę przeciw zanieczyszczeniom środowiska. Nowatorskie formuły zawierają delikatne mleczka roślinne i zaawansowany technologicznie ekstrakt z alg, otwierając nowy rozdział w pielęgnacji nawilżającej. A wszystko to zamknięte w delikatnych konsystencjach o zniewalającym zapachu. Z przyjemnym dreszczykiem.

NIESPOTYKANE POŁĄCZENIE MLECZEK ROŚLINNYCH Z ZAAWANSOWANYM TECHNOLOGICZNIE EKSTRAKTEM Z ALGI MORSKIEJ

Naturalne połączenie mleczek roślinnych z wyciągiem z algi morskiej nawilża głębokie warstwy skóry, jednocześnie pełniąc funkcję tarczy ochronnej przed zanieczyszczeniami środowiska.

MLECZKA ROŚLINNE (na wyłączność)

Składnik aktywny znajdujący się w sercu formuły, od samego początku powstania linii Creme Fraiche? de Beaute. Mleczka roślinne są uzyskiwane w procesie zróżnicowanych ekstrakcji hydrofilowych i lipofilowych części rośliny. Następnie zostają połączone w emulsję, bogatą w skoncentrowane molekuły aktywne roślin. Marka NUXE, ekspert w pielęgnacji opartej o wyciągi roślinne, wykorzystała tutaj: akację, jasny groszek, zieloną herbatę, migdały, owies, kokos, soję- każda z nich bogata w składniki nawilżające i zmiękczające.

EKSTRAKT Z ALGI

Ten innowacyjny składnik aktywny to zaawansowany technologicznie ekstrakt otrzymywany z algi czerwonej z Morza Bałtyckiego (Furcellaria Lumbricalis), wyodrębniony za pomocą innowacyjnej metody- polimeryzacji nadkrytycznym CO2. Pierwszy krok to pozyskanie cukru z czerwonej algi, która następnie jest dzielona w innowacyjnym procesie przyjaznym środowisku, który wpisuje się w filozofię "zrównoważonego rozwoju"pomagającego kontrolować produkcję energii i zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych odpadów. Następnie związki cukrów z algi czerwonej są nawilżane w roztworze wzbogaconym solą morską. Ostatni krok to dodanie elementów śladowych, pozwalające na stworzenie molekuły o strukturze podobnej do kwasu hialuronowego, dzięki czemu cząsteczki wody uwalnianie są głęboko w skórę.

INTENSYWNE NAWILŻENIE NASKÓRKA

Unikatowe połączenie Wyciągu z Alg i Mleczek Roślinnych, aby nawilżać skórę na wielu poziomach:

1) Na powierzchni mleczka roślinne wzmacniają film hydrolipidowy, zatrzymujący wodę;

2) W warstwie rogowej mleczka roślinne wraz z wyciągiem z algi wzmacniają NMF (Natural Moisturizing Factors), aby efektywnie wiązać cząsteczki wody;

3) W warstwie środkowej wyciąg z alg uszczelnia połączenia, odpowiedzialne za naturalną ochronę skóry;

4) W głębokich warstwach naskórka, czerwona alga wspomaga wytwarzanie naturalnego kwasu hialuronowego. Badania naukowe* wykazały, że w naskórku wytwarzana jest 4- krotnie większa ilość kwasu hialuronowego niż w skórze właściwej. Kwas hialuronowy, znajdujący się w warstwie naskórkowej, odgrywa istotną rolę w regeneracji i organizacji komórek wpływając na odpowiedni poziom nawilżenia i restrukturyzacji skóry;

5) W skórze: formuły kosmetyków linii Creme Fraiche? de Beaute zostały wzbogacone cukrami pszenicy oraz drewna, co wpływa na syntezę GAG, pozwalając zewnętrznej siatce (matrix) wyłapywać i przechowywać cząsteczki wody.

*Gabrielle Moro, Pierre-Yves Morvan, Romuald Vallée (2013) Epidermal hyaluronic acid: a new look at hydration. Personal Care Magazine Europe 6: 5. 56-58. November

REZULTATY? SKÓRA NAWILŻONA PRZEZ 48 GODZIN

Skuteczność działania nowej linii Creme Fraiche? de Beaute została zmierzona za pomocą korneometru na produkcie finalnym. Efekt? Udowodnione nawilżanie przez 48 godzin.** Rezultaty zaobserowane przez wszystkie kobiety:

- Skóra jest nawilżona, świeża i miękka, wg 100%*** uczestniczek badania;

- Skóra jest ukojona, a podrażnienia i dyskomfort zredukowane, wg 100%*** uczestniczek;

** test instrumentalny wykonany na 20 uczestnikach

*** test stosowania przeprowadzony na grupie 17 uczestniczek pod kontrolą dermatologiczną; % satysfakcji po pierwszej aplikacji Fluidu Creme Fraiche? de Beaute

EFEKT TARCZY PRZECIWKO ZANIECZYSZCZENIOM ŚRODOWISKA POTWIERDZONY

BEZPRECEDENSOWYM TESTEM NA PRODUKCIE FINALNYM:

Innowacyjny* test anti-pollution przeprowadzony w realnych warunkach przez niezależne laboratorium badawcze, w lipcowy dzień w Paryżu, podczas alertu smogowego. Test wykazał czterokrotnie lepszy efekt tarczy ochronnej przed zanieczyszczeniami środowiska.

Procedura: 21 kobiet w każdym wieku** zaaplikowało na połowę twarzy produkt z linii Creme Fraiche? de Beauté, pozostawiając drugą połowę bez zabezpieczenia. Następnie spędziły intensywny dzień w stolicy Francji, wystawione na działanie zanieczyszczeń: wycieczka po mieście w autobusie z odkrytym dachem, spacer po zanieczyszczonej spalinami strefie, lunch na tarasie, papierosy. Na koniec dnia przeprowadzono ocenę ilości cząsteczek zanieczyszczeń na skórze po całym dniu/ porównanie efektu na skórze zabezpieczonej Creme Fraiche? de Beauté i niezabezpieczonej części twarzy.

*Dla NUXE

**skóra osób dorosłych, 100% wrażliwa

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ DLA ZMYSŁÓW

Emocje Creme Fraiche?: cudowne doświadczenie dla zmysłów To zmysłowe doświadczanie dotyku mlecznej konsystencji i przyzwolenie na stopienie się jej ze skórą, która niesie obietnicę kojącej miękkości. Kosmetyki z nowej linii Creme Fraiche? dostosowują się do każdego rodzaju skóry.

Kwiatowa pieszczota. Zachwycający zapach, którym nigdy się nie zmęczysz. To druga skóra.>

Linia Creme Fraiche? de Beaute to także niepowtarzalny zapach, który oczarowuje zmysły w momencie aplikacji na skórę. Nowoczesna i kobieca interpretacja oryginalnej kompozycji zapachowej:

nowość Linia Creme fraiche? de beaute w aptekach: wrzesień 2017

Krem, który delikatnie wprowadza w nowy dzień. Krem z charakterem, nadający kolor Twoim policzkom, krem zapisujący się w historii-od produktu do efektów. Creme Fraiche? de Beaute to mleczna delikatność dla nawilżonej i pięknej skóry.

serumserum fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Wszystkie typy skóry, w tym również wrażliwa.

Creme Fraiche? de Beauté SERUM

Pojemność: 30 ml

Nawilżający koncentrat wzbogacony kwasem

hialuronowym. Serum o ultra odświeżającej

konsystencji stapia się ze skórą, nadając

jej komfortowe wykończenie.

skóra mieszanaskóra mieszana fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Skóra mieszana

Creme Fraiche? de Beauté FLUID

Pojemność: 50 ml;

Ten nietłusty fluid został zaprojektowany z myślą

o potrzebach skóry mieszanej. Zawiera pudry ryżu,

pozostawiając matowe wykończenie.

skóra sucha i bardzo suchaskóra sucha i bardzo sucha fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Skóra sucha i bardzo sucha, w tym wrażliwa

Creme Fraiche? de Beauté

KREM O WZBOGACONEJ KONSYSTENCJI

Pojemność: 30 ml tubka;

Pojemność: 50 ml słoiczek;

Otulająca konsystencja z masłem Shea zapewnia

poczucie komfortu nawet najbardziej suchej

skórze.

skóra normalnaskóra normalna fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Skóra normalna

Creme Fraiche? de Beauté KREM

Pojemność: 30 ml tubka;

Pojemność: 50 ml słoiczek;

Delikatnie pudrowa, stapiająca się ze skórą

konsystencja, oferuje świeże i miękkie

wykończenie.

maskamaska fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Wszystkie rodzaje skóry

Creme Fraiche? de Beauté MASKA

Pojemność: 50 ml

Raz, dwa razy w tygodniu stosuj ten nawilżający

i łagodzący rytuał, bogaty w skoncentrowany kwas

hialuronowy.