Radość z pięknego uśmiechu - bez żadnych ograniczeń!

Żyjemy w szybkim tempie, dlatego cenimy sobie wygodne oraz natychmiastowo działające rozwiązania. Jak w świecie goniących deadline'ów, spotkań i mnóstwa obowiązków znaleźć chwilę, aby zadbać o swój uśmiech?

Praca, dom, czas na realizację pasji. Pośród piętrzących się obowiązków na co dzień poszukujemy momentu na złapanie oddechu, by móc zadbać o zdrowie i urodę. Studentka, singielka czy pracująca mama - każda z nas powinna umieć znaleźć czas zupełnie dla siebie. Dzięki tej umiejętności zachowujemy zdrowy balans w życiu, a wolny czas wykorzystujemy w pełni. Sekunda wyciszenia, zebrania myśli i odrobina przyjemności dla podniebienia będą wybawieniem w wyjątkowo zabiegany dzień.

Wszystkie wiemy, że słodycze to najlepsze remedium na zły humor, chandrę i te wszystkie momenty, gdy coś po prostu idzie nie tak. A do ciasteczka idealnie pasuje. ulubiona kawa! Kofeina spożywana w racjonalnych ilościach niweluje zmęczenie i polepsza nastrój. Taki "reset" to dobry zastrzyk energii, który odstresowuje, pozwala ochłonąć i oczyścić myśli. Jak wrócić do rzeczywistości i zadbać o to, by kolorowe czasoumilacze nie pozostawiły na zębach żadnych śladów swojej obecności? Najlepsze są ekspresowe, acz komfortowe rozwiązania! Szybko wybielić zęby, pozbawiając ich brzydkich osadów, pozwala nakładkowy system marki Rapid White. Wybielanie zachodzi całkowicie bezpiecznie dla szkliwa - metodę tę można stosować także w przypadku nadwrażliwych zębów. Efekty widoczne są już po kilku dniach! Co to oznacza? Zdrowe i białe zęby, szybko i wygodnie, w zaciszu własnego domu!

System Wybielający Rapid White

. produkt inspirowany metodami rozjaśniania zębów stosowanymi w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych

. prowadzi do rozjaśnienia zębów o maksymalnie 4 odcienie w ciągu 7?dniowej kuracji

. pozbawiony nadtlenku wodoru

. wzbogacony o pastę do zębów z opatentowaną aktywną formułą

. do zestawu dołączona skala bieli zębów

Rapid White System WybielającyRapid White System Wybielający fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe