Innowacyjna emulsja uzupełniająca poziom lipidów. 48h nawilżenia

"Skóra sucha to powszechny problem, który dotyka ludzi w każdym wieku. Dlatego tak istotne jest znalezienie jednej emulsji, której może używać cała rodzina" twierdzi dermatolog dr Annie Chiu.

Marka La Roche-Posay wprowadza emulsję Lipikar Lait, która daje skórze działanie odżywcze i przeciwdziała przesuszeniu (48 godzinne nawilżenie). Każdego dnia jej minimalistyczna receptura koi, odbudowuje i chroni skórę, uwalniając ją od objawów suchości. Lipikar wykazał klinicznie udowodnioną skuteczność działania dla całej rodziny, zarówno dzieci, jak i seniorów.

SKŁADNIKI Formuła emulsji Lipikar Lait zawiera niezbędne składniki, aby pielęgnować i chronić skórę całej rodziny.

WODA TERMALNA LA ROCHE-POSAY KOI I ŁAGODZI PODRAŻNIENIA Ten przebadany klinicznie składnik stosowany jest od stuleci w dermatologicznym ośrodku termalnym La Roche-Posay, jednym z czołowych ośrodków terapii wodą termalną w Europie. Właściwości dermatologiczne wody termalnej, udowodnione klinicznie, sprawdzają się w leczeniu różnego typu chorób skóry.

NIACYNAMID DZIAŁA PRZECIW PODRAŻNIENIOM Ta niezastąpiona cząsteczka włączona została do kultowej formuły. aby osiągnąć doskonałą tolerancję. Jej działanie łagodzące na podrażnienie skóry zostało udowodnione klinicznie.

FORMUŁA TYPU COLD CREAM REGENERUJE I ZACHOWUJE POZIOM NAWILŻENIA Do składu awangardowej formuły o wyjątkowej skuteczności, włączono klasyczne połączenie lipidów odbudowujących, czyli wosku pszczelego. Ta zupełnie nowa, otulająca konsystencja działa niczym plaster, aby chronić i odbudować suchą skórę.

MASŁO KARITÉ DZIAŁA ODŻYWCZO I ODBUDOWUJE POZIOM LIPIDÓW To jedna z najlepszych emulsji naturalnych składników natłuszczających, o budowie zbliżonej do sebum. Dzięki temu doskonale nadaje się do uzupełnienia poziomu lipidów w skórze suchej i ściągniętej.

DZIAŁANIE NAWILŻAJĄCE

- Natychmiastowy efekt według 94% kobiet skóra jest lepiej nawilżona - Po 4 tygodniach według 90% kobiet skóra wydaje się być chroniona przed suchością *Test konsumencki przeprowadzony w grupie 50 kobiet w wieku od 18 do 65 lat, posiadających wrażliwą skórę suchą i bardzo suchą.

Kobiety testujące formułę oceniły ją jednogłośnie: nowa formuła emulsji Lipikar Lait oferuje udoskonaloną konsystencję, która jest bardzo odżywcza, a jednocześnie zachowuje skuteczność.*

- Skuteczność według 88% kobiet po nałożeniu produktu skóra jest odżywiona, 96% procent z nich dostrzegło większe uczucie komfortu przez cały dzień - Właściwości kosmetyczne według 78% kobiet produkt nie pozostawia klejącej skóry, 84% chwali to, że produkt szybko się wchłania *Test konsumencki przeprowadzony w ciągu 4 tygodni w grupie 50 kobiet w wieku od 18 do 65 lat, posiadających wrażliwą skórę suchą i bardzo suchą.

TEST POD KONTROLĄ PEDIATRYCZNĄ Nowa formuła emulsji Lipikar Lait została poddana testom w grupie 30 niemowląt (w wieku od 3 do 36 miesięcy) oraz 30 dzieci (w wieku od 3 do 12 lat) ze skórą wrażliwą, suchą i bardzo suchą.* Ponieważ skóra niemowląt jest cieńsza niż skóra dorosłych, a bariera skórna nie jest w pełni wykształcona, ten test stanowi prawdziwą próbę lakmusową dowolnej formuły przeznaczonej do skóry wrażliwej. Emulsja Lipikar Lait zdała ten test celująco.

Produkt skutecznie nawilża, odbudowuje i chroni skórę dzieci i niemowląt. - Natychmiast 95% rodziców stwierdziło, że skóra dziecka jest odżywiona, 83% rodziców stwierdziło, że skóra dziecka wydaje się być odbudowana - Po 4 tygodniach 98% rodziców stwierdziło, że skóra dziecka jest zabezpieczona przed przesuszaniem *Test konsumencki w grupie 30 niemowląt i 30 dzieci ze skórą wrażliwą i suchą oraz bardzo suchą. Produkt testowany dwa razy dziennie na skórę twarzy i ciała przez 4. tygodnie. Test samooceny.

TEST POD KONTROLĄ GERIATRYCZNĄ W celu zapewnienia w pełni kompleksowego protokołu testowego, emulsja Lipikar Lait poddana została badaniu w grupie 51 kobiet i 2 mężczyzn w wieku powyżej 65. roku życia ze skórą suchą i bardzo suchą.* - Natychmiast 94% badanych stwierdziło, że czują większy komfort oraz że skóra jest mniej sucha - Po 4 tygodniach 94% badanych zauważyło, że skóra jest bardziej elastyczna * Test konsumencki przeprowadzony w okresie 4. tygodni w grupie 51 kobiet i 2 mężczyzn w wieku od 65 do 75 lat z wrażliwą skórą suchą i bardzo suchą.

Zobowiązanie La Roche-Posay do troski o dobro innych wykracza poza indywidualnego użytkownika, czy nawet poza rodzinę ze skórą wrażliwą, i sprawia, że produkt oferuje jeszcze bardziej zrównoważone podejście z myślą o przyszłych pokoleniach. Masło Shea zawarte w emulsji Lipikar Lait jest obecnie w 100% pozyskiwane z zachowaniem zrównoważonego podejścia. La Roche-Posay współpracuje ze społecznościami w Burkina Faso, które pozyskują orzechy shea. W ten sposób marka zapewnia zbieraczom orzechów sprawiedliwy i bezpośredni dochód, jednocześnie dbając o środowisko, poprzez ochronę drzew Shea.

Marka La Roche-Posay podnosi poprzeczkę w kwestii bezpieczeństwa, skuteczności oraz zrównoważonego podejścia do środowiska i społeczeństwa.