Gdy niezwykłe zapachy spotykają niewiarygodnie jedwabistą konsystencję

Sięgnij po NIVEA CARE&SHOWER SILK mousse w odsłonie rabarbarowo - malinowej i zatrzymaj najwspanialsze letnie wspomnienia!

Sięgnij po nowy, innowacyjny NIVEA Care Shower Silk mousse w niezwykle orzeźwiającej i słodkiej wersji zapachowej, rabarbarowo – malinowej!

Delikatna pianka otula zmysły niczym jedwab pozostawiając skórę jedwabiście miękką. Nowoczesna formuła sprawia, że możesz używać ich aż 2 razy dłużej niż tradycyjnych produktów pod prysznic i rozpieszczać swoją skórę każdego dnia!

NIVEA Care&Shower Silk mousse Rabarbar i Malina
Pojemność: 150 ml; cena: 13,99 PLN

Lato to czas intensywnych zapachów - rozkwitających roślin i dojrzewających sezonowych owoców. Z nowymi musami NIVEA Care&Shower wystarczy, że zamkniesz oczy, a na pewno poczujesz zapach lata! Dzięki nowej linii musów twoja skóra będzie pachnieć niezwykle słodko i jednocześnie stanie się jedwabiście miękka
i delikatna w dotyku. Wszystko to dzięki wyjątkowym, orzeźwiająco-słodkim letnim zapachom oraz delikatnemu ekstraktowi z jedwabiu. Poczuj wakacje z nowym NIVEA Care&Shower Silk mousse, pachnącym dojrzałym rabarbarem i soczystymi malinami!

W skład nowej linii, oprócz wariantu Rabrabar i Malina, wchodzi również wariant Cytryna i Moringa.

Piankowa pielęgnacja, którą pokochały Polki

Dwa limitowane produkty – NIVEA Care&Shower Silk mousse Rabarbar i Malina oraz NIVEA Care&Shower Silk mousse Cytryna i Moringa to rozszerzenie linii bestsellerowych musów pod prysznic NIVEA, w której znajdują się obficie pielęgnujący mus Creme Care, wykwintnie kwiatowy Creme Smooth oraz orzeźwiająco lekki Creme Soft.