Kochasz intensywne życie miejskie? Pamiętaj o detoksie!

Szybki i pełen zawirowań styl życia w dużym mieście to dla wielu młodych kobiet ekscytująca codzienność. Niestety intensywne miejskie życie może przyspieszyć proces starzenie się skóry. Aby zapobiec szkodliwemu oddziaływaniu czynników zewnętrznych warto zapewnić cerze detoks oraz odpowiedni poziom nawilżenia. Nowa linia NIVEA Urban Skin powstała na bazie niezwykle skutecznych przeciwutleniaczy i spełnia potrzeby skóry kobiet żyjących w mieście.

Przemierzając tętniące życiem ulice naszego miasta, słuchając ulubionej muzyki i popijając mrożoną zieloną herbatę, dostrzegamy wiele powodów, dla których kochamy życie miejskie. Dodatkowo, satysfakcja z pracy, grono niesamowitych przyjaciół, najlepsze sklepy, kluby  i ulubione restauracje na wyciągnięcie ręki, sprawiają, że nie wyobrażamy sobie życia poza miastem. Jednak tam, gdzie tętni życie i pojawia się szereg możliwości, występuje także wyższe stężenie spalin i zanieczyszczeń środowiskowych, które w znacznym stopniu obciążają naszą skórę. Suche powietrze w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach, migocące ekrany komputerów oraz szybkie tempo życia to kolejne czynniki, które bezlitośnie ingerują w naszą urodę. W efekcie nasza skóra traci naturalną równowagę, przedwcześnie się starzeje i ulega podrażnieniom. Nowa linia do pielęgnacji skóry NIVEA URBAN SKIN działa niczym tarcza ochronna wspomagając naturalne procesy obronne skóry, zabezpieczając ją i chroniąc przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. To prawdziwy detoks dla naszej cery!

Linia NIVEA URBAN SKIN zapewnia optymalną pielęgnację dla mieszkających w mieście kobiet pomiędzy 20-tym a 30-tym rokiem życia - delikatna formuła kosmetyków bazująca na ekstrakcie z bio zielonej herbaty oraz kwasie hialuronowym pomaga chronić skórę przed oznakami przedwczesnego starzenia. Jak potwierdziły badania naukowe, wyjątkowo skuteczne i wysoce wydajne antyoksydanty, które wchodzą w skład nowej linii od NIVEA niwelują działanie wolnych rodników i pozytywnie oddziałują na skórę. Dodatkowo, kosmetyki z linii URBAN SKIN cechuje stabilizujące pH, zbliżone do naturalnego, które pomaga przywrócić naturalną równowagę fizjologiczną skóry.

Detoksykujący koktajl z nową linią NIVEA Urban Skin składa się z trzech produktów:
KREMU NA DZIEŃ URBAN SKIN OCHRONA, który chroni skórę przed zanieczyszczeniami z pochodzącymi z powietrza

- zawiera detoksykujący ekstrakt z bio zielonej herbaty
- zawiera likochalkon A czyli wyciąg z lukrecji – naturalny przeciwutleniacz, o silnym działaniu przeciwzapalnym, który wspomaga system ochronny skóry
- zapewnia intensywne nawilżenie skóry nawet do 48 godzin
- zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry
- zawiera pH zbliżonemu do naturalnego, dzięki czemu skóra zachowuje wewnętrzną równowagę fizjologiczną
- zawiera kwas hialuronowy
- zapewnia silną ochroną przeciw promieniom UVA.

KREMU NA NOC URBAN SKIN DETOX, który odbudowuje skórę podczas snu
- zawiera detoksykujący ekstrakt z bio zielonej herbaty
- zawiera kwas hialuronowy
- zapewnia intensywne nawilżenie skóry nawet do 48 godzin
- zawiera pro-witaminę B5
- zawiera pH zbliżonemu do naturalnego, dzięki czemu skóra zachowuje wewnętrzną równowagę fizjologiczną
- poddaje skórę aktywnej regeneracji nocą.


JEDNOMINUTOWEJ MASKI DO TWARZY URBAN SKIN DETOX, która uwalnia skórę od cząsteczek brudu

- zawiera ekstrakt z magnolii – naturalny przeciwutleniacz, o silnym działaniu przeciwzapalnym
- zawiera naturalny tlenek glinu - białą glinkę Kaloin, która działa niczym magnes wyciągając z powierzchni skóry cząsteczki tłuszczu, sebum oraz zabrudzenia, jednocześnie zapobiegając pojawieniu się wyprysków i umożliwiając skórze swobodne oddychanie
- oczyszcza skórę w zaledwie jedną minutę!