Regeneracja włosów po lecie. Linia IL SALONE MILANO do włosów suchych i zniszczonych

Lato to bez wątpienia nasza ulubiona pora roku. Niestety, włosy nie podzielają tego zachwytu. Duża ekspozycja na słońce, słona, morska woda oraz wiatr sprawiają, że nasze włosy stają się łamliwe, matowe i bardzo osłabione. Z myślą o przywróceniu im kondycji, marka IL SALONE MILANO stworzyła linię profesjonalnych produktów do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki starannie skoncentrowanym formułom, włosy odzyskują zdrowy blask i sprężystość, stają się odżywione i nawilżone. Wszystko za sprawą wyselekcjonowanych składników aktywnych takich jak: proteiny mleka, proteiny pszenicy, wyciąg z bambusa i ceramidy.

Na linię Il Salone Milano do włosów suchych i zniszczonych składają się:

Szampon glorious shampoo dzięki podwójnej dawce protein mleka dogłębnie regeneruje i wzmacnia włosy oraz doskonale je nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Działanie szamponu potęguje ekstrakt z bambusa, który z uwagi na dużą zawartość krzemionki, wzmacnia zniszczone i osłabione włosy oraz dodaje im elastyczności.

Il Salone Milano szamponIl Salone Milano szampon fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Maska supreme mask dzięki zawartym w niej proteinom mleka oraz proteinom pszenicy doskonale poprawia kondycję oraz sprężystość włosa, jak również zapobiega uszkodzeniom oraz rozdwajaniu końcówek. Dodatkowo, ceramidy zawarte w masce nawilżają i zapobiegają nadmiernej utracie wody oraz nadają włosom piękny blask i objętość.

Il Salone Milano maskaIl Salone Milano maska fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Z uwagi na fakt, że marka Il Salone Milano wywodzi się z salonów fryzjerskich, szampon oraz maska dostępne są również w dużych, fryzjerskich formatach:

.        Szampon glorious shampoo w butelce 1000 ml z pompką

Il Salone Milano szamponIl Salone Milano szampon fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

.        Maska supreme mask w słoju 500 ml

Il Salone Milano maskaIl Salone Milano maska fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe