Okulary z "belką"

Bardzo ważną rolę przy wyborze okularów odgrywa kształt naszej twarzy, kolor włosów i oczu, karnacja. Odpowiednio dobrane najlepiej skorygują niedoskonałości naszej twarzy. Osoby z twarzą okrągłą powinny wybierać te kwadratowe, kanciaste, niezasłaniające kości policzkowych. Dla tych z twarzą kwadratową preferowane są kocie, okrągłe, takie które złagodzą ostre kąty twarzy. Twarz owalna jest z kolei idealna do każdego typu okularów.

Jest też dobra wiadomość dla osób, które optycznie chcą skrócić swój nos - okulary z podwójnym mostkiem potocznie zwane "z belką". Należy jednak pamiętać, że w przypadku dużego nosa mostek powinien być osadzony nisko. Zupełnie inaczej będzie natomiast w przypadku małego - wtedy wybieramy mostek umieszony wysoko. Dodatkowym atutem takich okularów jest różnorodność. Można zaleźć nie tylko klasyczne kocie czarne modele, ale także okrągłe, kwadratowe, z belką kolorową, imitującą drewno lub metalową. Jest do doskonałe rozwiązane dla osób, które chcą zatuszować swoje mankamenty i jednocześnie wyglądać modnie.

Dostępność: najlepsze salony optyczne na terenie całej Polski.

Więcej na www.tonnydesign.com

O marce:

TONNY to marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, która powstała w 2003 r.  W ofercie posiada oprawki damskie, męskie i dziecięce. Zgodnie z filozofią marki okulary pomagają wyrazić siebie i podkreślić styl i dopełnić wizerunek. Każda kolekcja TONNY to różnorodność wzorów i kolorów, począwszy od eleganckiej klasyki po bardziej awangardowe modele, co daje klientom dużą możliwość wyboru. Większość oprawek ma wmontowany system fleks, który chroni soczewki przed naprężeniami, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Okulary TONNY łączą nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość wykonania i trwałość z przystępną ceną.