EXPERTO Professional VOLUME Specjalistyczna pielęgnacja włosów cienkich i pozbawionych objętości

Pozbawione objętości włosy, które ciężko odbić od nasady by dodać im objętości to problem wielu kobiet. Cienkie, delikatne włosy sprawiają, że fryzura może wydawać się przyklapnięta i płaska. Cece of Sweden proponuje kobietom doskonałe rozwiązanie, zamknięte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME. Produkty te przeznaczone są do profesjonalnej pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Zawierają kompleks KERATRIXTM, NUTRILAN oraz keratynę. Ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni je także przed działaniem słońca dzięki zawartemu w niej filtrowi UV.

Cienkie włosy to zmora wielu z nas. Nie tylko ciężko się je układa i nadaje objętość, sprawę dodatkowo utrudnia fakt, że zazwyczaj szybciej się one przetłuszczają przez co stają się "oklapnięte". Domowe sposoby - takie jak popularne niegdyś tapirowanie - często dodatkowo niszczą włosy, odpłacając swojej właścicielce jeszcze gorszym wyglądem. Jak więc wybrnąć z takiego impasu? Używając profesjonalnych kosmetyków nadających objętości stworzonych z myślą o potrzebach włosów cienkich - EXPERTO Professional VOLUME.

Innowacyjne, specjalistycznie dobrane formuły zawarte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Zawierają one m.in.:

- Add-Volume COMPLEX - zwiększa objętość i puszystość włosów.

- KERARICETM - zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów, wzmacnia je na całej długości. Naprawia uszkodzenia, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

- PROTEINY PSZENICY - wzmacniają włosy nadając im jednocześnie objętości.

- KERATYNA - wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze oraz zwiększa ich elastyczność.

- PANTHENOL - działa łagodząco na skórę głowy jednocześnie  nadając włosom połysk i miękkość.

Produkty z linii EXPERTO Professional VOLUME nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników.

W skład linii EXPERTO Professional VOLUME wchodzą:

- Szampon EXPERTO Professional VOLUME - Ten szampon niczym osobisty fryzjer troskliwie zadba o cienkie i delikatne włosy. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym takim jak: proteiny pszenicy, Prowitamina B5, KeratixTM oraz Nutrilan? Keratin ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni także włosy przed działaniem słońca dzięki zawartemu w nim filtrowi UV. 400 ml

- Odżywka EXPERTO Professional VOLUME - odżywka w doskonały sposób uzupełnia działanie szamponu z linii Volume. Zawarte w niej składniki aktywne wzmacniają strukturę włosów, unoszą je od nasady. Nadaje poczucie lekkości i świeżości. 250 ml

- Spray EXPERTO Professional VOLUME - ostatnim elementem pielęgnacyjnego zestawu Volume jest spray, który ułatwia nadanie włosom objętości. 100 ml

Experto VolumeExperto Volume fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe