Nowość: Noże Tefal Fresh Kitchen

Dodaj swojej kuchni barw! Noże Tefal Fresh Kitchen to najwyższa jakość krojenia oraz ciekawy, nowoczesny, ergonomiczny design. To idealny produkt dla początkujących jak i zaawansowanych kucharzy, którzy poszukują akcesoriów kuchennych o atrakcyjnym designie, idealnie wpisujących się w dekorację nowoczesnej kuchni. Dzięki wygodnemu uchwytowi typu "soft touch" noże Tefal Fresh Kitchen idealnie leżą w dłoni, nie ślizgają się i są bezpieczniejsze dla użytkownika, a nieprzywierająca powłoka ostrza zapewnia łatwe krojenie oraz wygodne czyszczenie.

Linia kolorowych noży Fresh Kitchen marki Tefal to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią wygodę użytkowania i wysoką wydajność krojenia. Jeśli poszukujesz bezpiecznych i łatwych w użytkowaniu noży - Tefal Fresh Kitchen będą idealne dla Ciebie. Uchwyt typu "soft touch" sprawia, że nóż perfekcyjnie leży w dłoni, nie ślizga się, ani nie robi odcisków nawet podczas bardzo intensywnego czy długiego siekania.

Kolejna innowacja - ostrze ze stali nierdzewnej z powłoką nieprzywierającą - gwarantuje, że krojone składniki nie przywierają do noża, a sam nóż łatwo umyć. Noże Tefal Fresh Kitchen dostępne są w czterech kolorach: żółtym, pomarańczowym, różowym i zielonym oraz w 4 różnych rozmiarach: nóż do Obierania 9cm, nóż Uniwersalny 12cm, nóż Santoku 12cm oraz nóż Szefa 15 cm. Cena: od 35 do 50 zł netto - zależnie od rozmiaru. Dodatkowym atutem jest osłonka na ostrze dołączana do każdego noża, która sprawia, że można go bezpiecznie transportować, zabrać na wyjazd czy po prostu przechowywać. Tefal Fresh Kitchen to idealne noże na wakacje i na cały rok!

Noże Tefal Fresh KitchenNoże Tefal Fresh Kitchen materiały prasowe materiały prasowe