LOTION P50 PIGM 400 OD BIOLOGIQUE RECHERCHE - KONIEC Z PRZEBARWIENIAMI

Do rodziny kultowych Lotionów P50 francuskiej marki kosmetyków biologicznych Biologique Recherche, dołącza Lotion P50 PIGM 400. To wielozadaniowy kosmetyk o działaniu oczyszczającym, złuszczającym oraz tonizującym skórę, który został dodatkowo wzbogacony o składniki o działaniu rozjaśniającym i antyoksydacyjnym.

Lotion P50 PIGM 400 to kosmetyk na bazie kwasów, który usuwa martwe komórki skóry i eliminuje zanieczyszczenia, a przy tym pomaga wyregulować wydzielanie sebum i działa oczyszczająco. Stymuluje skórę do odnowy, a także równoważy pH skóry. Rozjaśnia i rozświetla skórę oraz wyrównuje koloryt. Zmniejsza plamy pigmentacyjne oraz wygładza skórę i hamuje proces melangenezy. Niweluje aktywność wolnych rodników oraz ma działanie antyoksydacyjne.

Lotion P50 PIGM 400 to idealny dla skóry z przebarwieniami, o niero?wnym kolorycie oraz zme?czonej i pozbawionej naturalnego blasku.

Swoją skuteczność kosmetyk zawdzięcza wysokim stężeniom substancji aktywnych, takim jak: składniki złuszczające: kwasy AHA (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas migdałowy) wyciaąg z limonkowego kawioru, BHA (kwas salicylowy), PHA (glukonolokton) kwas fitowy, kwas lewulinowy; składniki oczyszczające: chlorek magnezu, siarczan magnezu, wyciąg z wiązówki; składniki o działaniu rozjaśniającym i redukującym przebarwienia: wyciąg z alg czerwonych, kompleks owoców bogatych w awonoidy i AHA; składniki antyoksydacyjne: wycia?g z wasabi, witamina B3.

Kosmetyki z linii Lotion P50 mają na liście swoich ulubionych kobiety na całym świecie, od Paryża po Tokio. Od lat zdobywają też liczne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych produktów kosmetycznych.

Kosmetyki Biologique Recherche można kupić w sklepie online: www.topestetic.pl oraz w wybranych salonach kosmetycznych, które znajdziesz na www.biologiquerecherche.com.pl

*** O MARCE BIOLOGIQUE RECHERCHE

Biologique Recherche to istniejąca od ponad 40 lat francuska marka kosmetyków biologicznych, naturalnych, wykorzystująca wysokie stężenia substancji aktywnych, niespotykane w innych produktach. Są one cenione przede wszystkim ze względu na potwierdzoną skuteczność i świetne rezultaty terapeutyczne, osiągane w krótkim czasie. Kosmetyki Biologique Recherche doceniają kobiety na całym świecie, od Paryża przez Nowy Jork, po Tokio, uwielbiają je również gwiazdy światowego formatu. Marka słynie z innowacyjnego podejścia zarówno do pielęgnacji, jak i specjalistycznych zabiegów haute couture, dostępnych w salonach kosmetycznych. Co roku Biologique Recherche zbiera nagrody w Polsce ("Glammies 2015" magazynu "Glamour", Wybór roku 2015" magazynu LNE) i na całym świecie oraz pojawia się w zestawieniach topowych kosmetyków profesjonalnych i w rankingach na najlepsze zabiegi kosmetyczne. Więcej informacji o produktach Biologique Recherche: www.biologiquerecherche.com.pl