Rowenta PREMIUM CARE - zadbaj o włosy po wakacjach

Lato się kończy, a nasze włosy są przesuszone i osłabione. Częste zmiany temperatur, woda, wiatr, słońce czy klimatyzacja nie są sprzymierzeńcami zdrowych włosów. Dlatego szczególnie teraz ważne jest, to jakich kosmetyków i sprzętów używamy do codziennej stylizacji fryzur. Marka Rowenta wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadza do sprzedaży gamę urządzeń do stylizacji włosów, które gwarantują perfekcyjne rezultaty przy zachowaniu zdrowych i pięknych włosów.

Rowenta Premium Care to wyjątkowa linia różnorodnych produktów, do której należą między innymi: suszarki, prostownice, suszarko-lokówki (obrotowe i tradycyjne) oraz lokówki. Wszystkie produkty wyróżniają się unikalną powłoką ceramiczną Cashmere Keratin, która razem z jonizacją oraz stosowaniem odpowiedniej temperatury, pozwala na uzyskanie doskonałego efektu przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie włosów i ich odpowiednią kondycję. Ale to nie jedyna nowinka technologiczna, która sprawia, że produkty z linii Premium Care są tak niepowtarzalne.

Prostownica ze szczotką Rowenta Brush&Straight Premium Care to doskonałe prostowanie włosów i ochrona w temperaturze do 170°C. Zintegrowana szczotka z naturalnego włosia, rozczesuje pasmo przed prostowaniem i umożliwia idealne prostowanie, które zachowuje naturalną objętość włosów i nadaje im dynamiczny wygląd. Wyjątkowa powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz jonizator zapewniają wspaniały blask. Wyświetlacz LCD pozwala na wysoką precyzję regulacji temperatury w zakresie od 130°C do 200°C.

Prostownica ze szczotką Rowenta BRUSH&STRAIGHT PREMIUM CARE Cena: ok. 299 zł

Lokówka parowa Rowenta Premium Care pozwala bez wysiłku osiągnąć efekt sprężystych i pięknych loków. Zastosowana w niej technologia Hydraboost wytwarza delikatną parę na całej długości wałka, przyspieszając kręcenie loków, zachowując do 98% jego naturalnego poziomu nawilżenia. Timer liczący czas kręcenia zapobiega przegrzaniu włosów. Włosy są dzięki temu zdrowsze, a loki wyglądają jeszcze bardziej olśniewająco.

Lokówka parowa Rowenta Premium Care Cena: ok. 229 zł

Obrotowa suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ' Premium Care, której szczotki z naturalnym włosiem delikatnie rozczesują włosy i pozwalają uzyskać wspaniały blask, to idealne urządzenie do stylizacji. Automatyczne obroty i moc 1000W umożliwia jednoczesne suszenie i modelowanie, szczotki w dwóch rozmiarach pozwalają stylizować włosy o różnych długościach. Powłoka ceramiczna Cashmere Keratin oraz podwójna jonizacja zapewniają zdrowe, piękne i lśniące włosy.

Rowenta Premium Care to marka, której nie może zabraknąć w Twoim domu!

Suszarko-lokówka Brush Activ' Premium Care Cena: ok. 249 złSuszarko-lokówka Brush Activ' Premium Care Cena: ok. 249 zł materiały prasowe materiały prasowe