Festiwal Czekolady Lindt

Już we wrześniu ambasador firmy Lindt & Sprüngli: Maitre Chocolatier Lindt będzie twarzą promocji konsumenckiej: "Festiwal Czekolady Lindt - Codziennie wygrywaj nagrody".

Tworzenie doskonałej czekolady to sztuka, która wymaga najwyższej pasji, poświęcenia oraz mistrzowskich umiejętności, a nasi Maîtres Chocolatiers opanowali je do perfekcji. Od ponad 150 lat rozwijają i udoskonalają z olbrzymim zaangażowaniem swoje tajne receptury, tworząc tradycję czekolady Lindt. Maîtres Chocolatiers stoją za najwyższą jakością naszych produktów począwszy od ziarna kakaowca a skończywszy na półce sklepowej.

Maître Chocolatier Lindt to prawdziwi artyści a ich miłość do czekolady stała się ich powołaniem. Posiadają ogromną wiedzę odnośnie ziaren kakaowca oraz znają wszystkie sekrety najwyższej jakości czekolad. Nieustannie poszukują nowych kombinacji smaków oraz unikalnych receptur. Swoimi czekoladowymi arcydziełami oferują konsumentom moment wyjątkowej przyjemności.

Już 9 września w Dzień Dobry TVN nasz Maître Chocolatier Lindt z Szwajcarii – Stefan Bruderer opowie o tajnikach produkcji czekolady oraz pokaże przepis na potrójne czekoladowe brownie!

Proste zasady – wysmakowana nagroda
Maître Chocolatier Lindt będzie twarzą wrześniowej promocji konsumenckiej Lindt. Aby wziąć udział w promocji należy kupić dowolne produkty Lindt, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.festiwalczekoladylindt.pl w terminie 1-30.09.2017. Nagrodami są unikalne zestawy Mistrza Czekolady składające się z organizera z przepisami Lindt oraz miejscem na własne przepisy, firmowego kuchennego fartucha Lindt, czekolad do wypieków Lindt, gorące czekolady Lindt oraz zestawu słodkości Lindt (torebek Lindor 100g oraz tabliczek Excellence 100g). Z wyjątkowym zestawem Mistrza przygotujesz dania na bazie przepisów Lindt lub stworzysz własne kreacje wykorzystując nasze czekolady.

Promocja pełna przyjemności
Od wyśmienitych czekolad EXCELLENCE do delikatnie rozpływających się w ustach pralinek LINDOR - wszystkie wyroby Lindt tworzone są z pasją po to by uwodzić zmysły miłośników czekolady na całym świecie.