LEGENDARNA OLIWKA BAMBINO - ODKRYJ JĄ NA NOWO!

Wyobraź sobie produkt, którego w prosty sposób możesz używać na wiele sposobów. Taki, który pozwoli Ci zadbać o cerę, włosy, ciało czy paznokcie. Kosmetyk, który możesz współdzielić ze swoim dzieckiem. Niemożliwe? Ten produkt istnieje i znajduje się w Twoim domu od pokoleń. To legendarna Oliwka Bambino, która nie służy już tylko do pielęgnacji niemowląt. Na co dzień możesz używać jej na wiele innych sposobów!

Kosmetyki Bambino są obecne w polskich domach już od 60ciu lat – w tym czasie w życiu polskich rodzin wiele się zmieniło, ale mimo, że dziś żyjemy zupełnie inaczej niż nasze babcie i mamy, prowadzimy o wiele bardziej intensywny styl życia i mamy o wiele większe spektrum wyborów konsumenckich, to cały czas czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia. To zaufanie ma ogromną skalę. Każdego roku mamy z naszego kraju sięgają po Oliwkę Bambino aż 1,3 mln razy, co sprawia, że jest to najbardziej popularna i tym samym najbardziej kochana oliwka dziecięca w Polsce. Znamy ją doskonale teraz i być może sami poznaliśmy ją jeszcze jako dzieci. Była z nami wtedy, gdy zajmowały się nami nasze mamy i jest z nami do dziś. Jednak czy nasze mamy i babcie wiedziały, że Oliwka Bambino służy nie tylko do pielęgnacji dzieci?

Jeden produkt i wiele zastosowań? Oliwka dla dzieci, czyli dla każdego…

Współczesne kobiety to zdecydowane smart shopperki, które szukają multifunkcyjnych
i ekonomicznych rozwiązań. Takich, które mogą stosować według swoich potrzeb. Oliwka Bambino to delikatność, opieka i niezapomniany zapach, dlatego może być stosowana nie tylko w codziennej pielęgnacji dzieci, ale także dorosłych. Wyjazd do spa już nie będzie nam potrzebny! Z użyciem Oliwki możemy same w domowym zaciszu przygotować swoje własne rytuały pielęgnacyjne i kosmetyki.

– Oliwka Bambino to szczególnie łagodny emolient, który umiejętnie skomponowany z różnymi składnikami dostępnymi w każdej kuchni, może stać się multifunkcyjnym surowcem w produkcji domowych kosmetyków. Oliwka to nie tylko doskonała baza lipidowa, w której rozpuszczają się różne składniki, ale również produkt zapewniający poślizg tworzonym kosmetykom. Pielęgnacyjna Oliwka połączona, np. z miodem, kawą, cukrem czy płatkami owsianymi, wspomaga ich właściwości kosmetyczne, dzięki czemu przygotowane preparaty mają takie wszechstronne zastosowanie – mówi dr inż. Paulina Malinowska, ekspert BAMBINO.

Co oznacza liczba 89?

Klasyczność marki powoduje, że Bambino nie goni i nie poddaje się trendom. Odwrotnie, to właśnie jej niezmienność i ponadczasowość powoduje, że to ona wyznacza trendy. Oliwka Bambino zawiera 89% naturalnego olejku. Olejek sojowy jest jej głównym składnikiem, dzięki niemu Oliwka Bambino pozostawia skórę miękką i gładką. Oprócz tego w skład Oliwki wchodzą Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (witamina F) oraz witamina E, dzięki czemu skutecznie chroni ona skórę przed podrażnieniami i wysuszeniem, a dodatkowo nawilża i natłuszcza.

Witamina E

  • chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi
  • jako emolient wspiera właściwości ochronne naskórka
  • koi podrażnioną skórę
  • regeneruje

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (witamina F)

  • uzupełniają braki lipidów w naskórku
  • wspomagają funkcje ochronne naskórka
  • hamują utratę wody z naskórka
  • koją podrażnioną skórę

89% naturalnego olejku w składzie to zdecydowany ewenement na rynku oliwek, dlatego tę informację znajdziemy teraz na nowych etykietach produktu.