6 powodów, dla których Netflix jest jak orzeźwiający koktajl

Coraz więcej osób decyduje się na Netfliksa. Dlaczego? Między innymi dlatego, że Netflix jest orzeźwiający niczym koktajl!

1. Szyty na miarę: Netflix, jest jak specjalnie dla Ciebie przyrządzony przez barmana koktajl. Dowiaduje się co najbardziej lubisz i poleca Ci filmy i seriale w oparciu o Twoje preferencje.

2. Dostępny na całym świecie: Tak jak serwowane na całym świecie popularne koktajle, tak Netflix jest obecny w ponad 190 krajach. Gdziekolwiek byś nie spędzał swoich wakacji, masz go pod ręką.

3. Dla wszystkich grup wiekowych: nawet dzieciaki mogą pić bezalkoholowe koktajle. Netflix ma dla nich specjalny profil „Kids”, który został specjalnie stworzony dla osób poniżej 12. roku życia. Dzieci mogą oglądać swoje ulubione seriale i filmy w intuicyjny, zabawy i bezpieczny sposób. Rodzice nie muszą się martwić, że dzieci zobaczą nieodpowiednie reklamy.

4. Idealny do zabrania na zewnątrz: drinka możesz wypić na plaży, w barze, w ogrodzie czy w restauracji. Tak samo można korzystać z Netfliksa w dowolnym miejscu. Wystarczy wcześniej pobrać ulubiony serial na telefon lub tablet.

5. Dla każdego coś dobrego: każdy według własnego uznania może wybrać to na co ma ochotę. Netflix oferuje ponad 125 milionów godzin seriali i filmów.

6. Prowadzi do ciekawych rozmów: nie przegap żadnej rozmowy o najnowszych i najmodniejszych produkcjach na platformie.

A oto koktajle Netfliksa:

Tańczące robaczki

Słodkie koktajle – to coś co robaczki lubią najbardziej. Dla dzieciaków, chcących spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami z serialu Beat Bugs, Netflix ma coś specjalnego. To bezalkoholowy koktajl, po którym wszyscy będą śpiewać! Niemożliwe? A jednak… Ten wyjątkowy serial animowany dla dzieci inspirowany przebojami Beatlesów, P!nk czy Sia gwarantuje świetną zabawę!

Adwokat diabła

Matt Murdock to z pewnością osoba, która podczas spotkania przy drinku opowie wiele ciekawych historii, wręcz nie z tej ziemi. Stateczny prawnik, którego ciemna strona czasem bierze górę, opowie o swoim raczej słodko-gorzkim życiorysie.

Krwawa Claire

Claire Underwood – koktajl, który proponujemy na spotkanie z Claire jest dokładnie taki jak ona – piękny i dystyngowany jak kwiat róży, ale posiada także zdradzieckie kolce. Jego krwisty, mroczny kolor i cierpki smak oddaje charakter najpotężniejszej kobiety w Białym Domu.