INTENSIVE VITAMINE C

Zaawansowany krem z witaminą C, o działaniu rozjaśniającym przebarwienia, wygładzającym i wyrównującym powierzchnię skóry.

Linia zaawansowanych produktów INTENSIVE, to udowodnione działanie cząsteczek w dermo-estetyce, dobranych i zastosowanych w odpowiednich ilościach przez Institut Esthederm. Skuteczność została udowodniona badaniami nad szybkim i długotrwałym efektem przywrócenia równowagi i spowolnienia starzenia się skóry.

WITAMINA C
Aktywny składnik, niezbędny dla organizmu. Uznany za przeciwutleniacz, o działaniu przeciwzmarszczkowym i ochronnym. Institut Esthederm stworzył stabilizowaną witaminą C, która jest koncentratem wydłużającym skuteczność działania na oznaki starzenia się skóry.

INTENSIVE VITAMINE C CREAM
Redukuje przebarwienia, ujędrnia i przywraca skórze blask. Przyjemna, kremowa konsystencja, która szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie jest klejący.

DZIAŁANIE:
Redukuje przebarwienia: reguluje mechanizmy pigmentacyjne, rozjaśnia przebarwienia, pozo- stawiając skórę oczyszczoną i wyrównaną.
Ujędrnia i wyrównuje powierzchnię skóry: stymuluje syntezę kolagenu, korygując drobne linie i zmarszczki.
Chroni przed wolnymi rodnikami: spowalnia fotostarzenie skóry.

REZULTAT: Przebarwienia są mniej widoczne, cera jest wyrównana i jaśniejsza.

SPOSÓB UŻYCIA: Twarz i szyja. Rano i/lub wieczorem. Może być stosowany sam lub na przemian z dotychczasowymi produktami lub jako uzupełnienie po zabiegach medycyny estetycznej.

POJEMNOŚĆ: 50 ml