TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO DO SKÓRY SUCHEJ Z EKSTRAKTEM Z LNU

Przyszedł czas na naturalne piękno! Dobroczynne właściwości ekstraktów roślinnych dla skóry znane są już od pokoleń. Kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach pozbawione są: sztucznych barwników, parabenów, silikonów oraz olejów mineralnych, dzięki czemu nie naruszają bariery ochronnej skóry. Doskonale sprawdzą się u osób posiadających skórę suchą, wrażliwą i skłonną do alergii.

Polska marka BARWA, czerpiąc z natury to, co najlepsze, poszerza swoją gamę o hipoalergiczne tradycyjne polskie szare mydła, opracowane z myślą o codziennych potrzebach skóry suchej i wrażliwej. Kosmetyki oparte na ekstraktach roślinnych: z pszenicy i lnu, odżywiają i regenerują naskórek, nie powodując podrażnień. Hipoalergiczne, naturalne składniki zapewniają przyjemność i bezpieczeństwo stosowania.

Tradycyjne Polskie Szare Mydło z ekstraktem z lnu to produkt opracowany z myślą o potrzebach skóry suchej. Stworzony na bazie mydła potasowego skutecznie oczyszcza, nie naruszając naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki zawartości EKSTRAKTU Z LNU mydło łagodzi podrażnienia, zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka oraz chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Produkt o pH neutralnym dla skóry. Nie zawiera SLES-u, SLS-u, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz składników pochodzenia zwierzęcego.