Kate Moss w globalnej kampanii Reserved

Supermodelka Kate Moss weźmie udział w globalnej kampanii Reserved towarzyszącej otwarciu pierwszego salonu marki na Oxford Street w Londynie.

Kampania zrealizowana w Londynie z udziałem znanego fotografa mody Daniela Jacksona ma pokazać tożsamość marki Reserved w sposób, który przemówi do brytyjskich klientów. Sposobem na to ma być połączenie typowo londyńskiego stylu Kate Moss z charakterystyczną lekkością estetyki Reserved.

„Przy przygotowaniu tej kampanii kluczową kwestią było dla nas pokazanie indywidualnego, bardzo osobistego i autentycznego stylu Kate. To właśnie uosabia Reserved, łącząc w sobie zarówno modę, jak i indywidualizm” – mówi Monika Kapłan, Dyrektor Marketingu Reserved.

Londyński salon Reserved przy Oxford Street 252 zostanie oficjalnie otwarty 6 września br. Powierzchnia sklepu wynosi ok. 1 tys. m.kw. Razem z otwarciem salonu ruszy również sprzedaż internetowa Reserved na rynku brytyjskim.

„Otwarcie pierwszego salonu Reserved przy Oxford Street to ważny krok w historii rozwoju LPP. Londyn to europejska stolica mody. Nasza obecność w tak prestiżowej lokalizacji to kolejny etap budowania globalnej rozpoznawalności marki Reserved i LPP jako firmy”. – mówi Marek Piechocki, Prezes Zarządu LPP S.A.

Komentarze (4)
Kate Moss w globalnej kampanii Reserved
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aniate87

  0

  No w takim miejscu mieć salon to faktycznie prestiż rośnie. Owszem różnego poziomu firmy mają tam swoje sklepy, ale jednak dla polskiej marki to coś wielkiego. Z resztą jeśli się chce być uznawanym za wielką globalną markę to w takich lokalizacjach po prostu trzeba być obecnym. Także z otwarciem tego salonu Reserved wchodzi na wyższy poziom.

 • m4rc3l4

  0

  Zdjęcia z Kate w roli głównej wyszły bardzo dobrze i fajnie się prezentują w otoczeniu klimatu brytyjskich ulic.

 • wisza92

  0

  Kate Moss na pewno przyciągnie tłumy

 • drwiks

  0

  Pozostaje życzyć powodzenia, chociaż z taką promocją o pierwsze zainteresowanie nie powinno być trudno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX