Unikalne serum do ciała Neuronica, czyli pielęgnacja ciała równie intensywna jak pielęgnacja cery

Serum liftingujące do ciała Neuronica to unikalny produkt, który zawiera stężenie składników aktywnych spotykane dotąd jedynie w kremach do twarzy. W ten sposób Neuronica przenosi intensywność pielęgnacji typową dla cery - na ciało.

W jego składzie znajdziemy nie tylko Matrixyl – prokolagen trzeciej generacji oraz Calmosensine, ale również olej monoi, olej kokosowy oraz olej macadamia. Skuteczność działania produktu gwarantuje wysokie stężenie składników oraz wyjątkowa synergia ich unikatowego połączenia.


Co zrobić gdy skóra naszego ciała jest wiotka, odwodniona oraz pozbawiona jędrności i elastyczności?


Zapewnić jej intensywną pielęgnację wysoko stężonymi składnikami odżywczymi. Odbudowę kolagenu oraz elastyny zapewni jej MATRIXYL SYNTHE’6. Spłyci on także zmarszczki na ciele i poprawi w znaczący sposób jego elastyczność.


Calmosensine zadziała na mięśnie odprężająco zapobiegając dalszemu wiotczeniu skóry. Olej monoi – ekstrakt z Gardenii Tahitańskiej, w łagodny sposób nawilży, wygładzi i zmiękczy skórę tworząc na niej jedwabisty ochronny film. Efektu nawilżenia dopełni mocznik i olej kokosowy. Z kolei olej makadamia silnie napnie i ujędrni zwiotczałą skórę. Stymulując jej mikrokrążenie zregeneruje i odżywi ciało oraz
spowolni proces dalszego jej starzenia. W serum znajdziemy również niezwykle cenny olej abisyński idealny nawet dla skóry atopowej. Posiada on niezwykłe właściwości odbudowujące skórę. Efekty – jędrna i elastyczna skóra całego ciała chroniona przez
przedwczesnym starzeniem się, wywoływanym zanieczyszczeniami środowiska.
Sugerowana cena serum: 44,99 pln
Pojemność: 250 ml