Stawiasz pierwsze kroki w depilacji? Poznaj bezprzewodowy depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry z nasadką dla początkujących!

Pierwsza depilacja dla młodych kobiet nie musi być trudna. Wystarcz wybrać nowy depilator Braun Silk-epil 5 Wet&Dry wyposażony w dodatkową nasadkę dla początkujących. Specjalna nasadka goli i depiluje w jednym, delikatnym pociągnięciu i pomaga przyzwyczaić się do depilacji.

Skóra młodej kobiety zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Jednak przy tak wielu produktach i metodach wybór odpowiedniego sposobu usuwania włosów może okazać się trudny. Jako pierwsza na świecie, marka Braun podjęła się misji pomagania młodym kobietom w stawianiu pierwszych kroków w depilacji.

Depilator z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry z nasadką dla początkujących

Depilacja z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry to idealne rozwiązanie dla początkujących. W zestawie młode dziewczyny znajdą: depilator wyposażony w 28 pęset, które usuwają włoski rozmiaru ziarnka piasku (0,5 mm), 2 specjalne nasadki: dla początkujących, do kontaktu ze skórą a także nasadkę ochronną, pędzelek do czyszczenia, kabel do ładowania i instrukcję.

Nasadka dla początkujących dedykowana jest usuwaniu włosków z nóg, na mokro, z użyciem pianki lub żelu. 

Depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry działa zarówno na sucho i w wodzie. Dzięki rączce antypoślizgowej kontrola zabiegu jest prosta, nawet po zmoczeniu. Co ważne wyjątkowy system do masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę podnosząc komfort zabiegu. Depilator posiada 2 ustawienia szybkości depilacji.

Jak zacząć przygodę z depilatorem wyposażonym w nasadkę dla początkujących? Poznaj 2 proste kroki:

Przez pierwsze 4 tygodnie używaj depilatora Braun Silk-épil 5 Wet&Dry tylko z nasadką dla początkujących. Zintegrowane pęsety usuwają aż 60% włosków wraz z cebulkami, a ostrza golące dokładnie pozbywają się reszty niesfornych włosków. Już za pierwszym pociągnięciem skóra jest świeża i gładka.

Po 4 tygodniach czas na zmianę nasadki na nasadkę do kontaktu ze skórą. Aby depilacja była jeszcze bardziej delikatna, wypróbuj depilacji w wannie lub pod prysznicem.

Rezultaty

Depilacja depilatorem sprawia, że młode kobiety mogą cieszyć się gładkością i wygodą aż do 4 tygodni. Cały zabieg można przeprowadzić w zaciszu domowej łazienki i dopasować go do codziennego rytm dnia młodej dziewczyny.

Braun Silk-épil 5 5-511 Wet&Dry.

Braun

Braun to jedna ze spółek Procter & Gamble, założona w Niemczech w 1921 roku, produkująca szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego, które łączą w sobie innowacyjność, jakość i wyjątkowy design. Gama produktów rozciąga się od golarek elektrycznych po produkty do pielęgnacji urody. Produkty firmy Braun sprzedawane są na całym świecie. Zapraszamy na stronę https://www.braun.pl/pl-pl po najnowsze, szczegółowe informacje na temat marki.

Procter & Gamble

P&G pracuje dla prawie 5 miliardów klientów na całym świecie. Firma posiada jedno z najbardziej rozbudowanych portfolio wiodących marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów. Są to m.in: Always?, Ambi Pur?, Ariel?, Braun?, Bounty?, Charmin?, Crest?, Dawn?, Downy?, Duracell?, Fairy?, Febreze?, Gain?, Gillette?, Head & Shoulders?, Lenor?, Olay?, Oral-B?, Pampers?, Pantene?, SK-II?, Tide?, Vicks? and Whisper?. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach. Zapraszamy na stronę http://www.pg.com/pl_PL/, aby dowiedzieć się więcej o firmie P&G i jej markach.