& Other Stories otwiera swój pierwszy sklep w Gdańsku

"Ogromnie cieszy nas fakt otwarcia sklepu w Gdańsku, a także, perspektywa stania się częścią niezwykłej atmosfery tego miasta. Z radością myślimy o powitaniu wiosny w Polsce i poznaniu naszych klientek z Trójmiasta," mówi Samuel Fernström, Dyrektor Generalny & Other Stories.

Sklep & Other Stories będzie zlokalizowany w Forum Gdańsk – wielofunkcyjnym kompleksie, który powstaje w samym sercu miasta, na terenie dawnego Targu Siennego i Targu Rakowego. Dzięki nowoczesnym, przyjaznym przestrzeniom publicznym, które powstaną w ramach inwestycji, oraz bogatej i zróżnicowanej ofercie handlowo-usługowej, będzie to bardzo atrakcyjne miejsce spotkań, zakupów i rozrywki. Sklep & Other Stories o łącznej powierzchni ponad 900 m2 będzie znajdował się na dwóch piętrach w części handlowej. Wśród dostępnych produktów znajdą się
akcesoria, torby, biżuteria, kosmetyki, buty oraz odzież, dające niewyczerpane możliwości stylizacyjne.

& Other Stories otworzyło swój pierwszy sklep w Polsce w listopadzie 2016 roku w Warszawie, w centrum handlowym Galeria Mokotów, a równolegle na stronie stories.com uruchomiona została sprzedaż internetowa do Polski.

Marka & Other Stories powstała w marcu 2013 i oferuje kobietom szeroki wybór butów, torebek, akcesoriów, kosmetyków oraz odzieży. W atelier w Paryżu, Sztokholmie i Los Angeles powstają różnorodne kolekcje mody damskiej i kosmetyków, projektowane z
wielką dbałością o szczegóły i jakość w przystępnej cenie. Sklepy & Other Stories można znaleźć m.in. w Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Korei Południowej, Niemczech, Polsce, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

& Other Stories& Other Stories fot. materiały prasowe