& Other Stories prezentuje kolekcje jesień/zima 2017 na Instagramie

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu tygodni mody & Other Stories prezentuje kolekcję jesień/zima 2017 na swoim koncie na Instagramie (@andotherstories).

Poprzez zaangażowanie do projektu siedmiu inspirujących kobiet znanych z niezwykle popularnych kont na Instagramie oraz poproszeniu ich o stworzenie autorskich
stylizacji podczas paryskiego tygodnia mody, & Other Stories chce podkreślić siłę indywidualizmu. Wszystkie Panie zostały sfotografowane przez jedną z bohaterek projektu, Candice Lake, pionierkę fotografii „street style-owej”.

Obecnie, tradycyjne pojęcie trendów modowych uległo zmianie. & Other Stories wychodzi naprzeciw demokratyzacji mody prezentując swoją kolekcję jesień/zima 2017 na Instagramie. Siedem kobiet z niezwykle popularnymi kontami na Instagramie – Candice Lake, Laura Bailey, Jan Quammie, Sarah Nait, Camille Charrière Labériane Ponton oraz Maria Bernad zostało zaproszonych do paryskiego Atelier marki aby poznać nową kolekcję & Other Stories i stworzyć autorskie stylizacje. Wszystkie zaproszone do projektu Panie zostały sfotografowane przez Candice Lake, pionierkę fotografii ”street style”.

“Moda uliczna pozwala wyrazić swoje uczucia i osobowość bez zbędnego tłumaczenia. Jako fotografka postrzegam ”street style” jako wizualną eksplozję zmysłów – jest to jeden z moich ulubionych tematów do fotografowania!”, mówi Candice Lake Podczas paryskiego tygodnia mody, który rozpoczyna się 26 września i potrwa do 3 października, & Other Stories zaprezentuje na Instagramie efekty współpracy ze wspomnianymi siedmioma Paniami. Każda z opowieści prezentuje odmienny nastrój i
charakterystyczny dla siebie styl, zwracając uwagę na poszczególne elementy nowej kolekcji poprzez indywidualne podejście i własną, niepowtarzalną ich interpretację.
Ich autorskie wybory odzwierciedlają nieskończone możliwości stylizacyjne oferowane przez & Other Stories. Od misternych nadruków, intensywnych kolorów i kobiecych krojów po sztuczne futra, mieniące się akcenty i lśniące detale. Klienci & Other Stories nie będą musieli czekać na zakup prezentowanych ubrań, wszystkie pochodzą z obecnej kolekcji.

Od ich posiadania dzieli zaledwie jedno kliknięcie w Instagramowym „link in bio”.

Konta naszych bohaterek, które musisz znać:
@candicelake
@laurabaileylondon
@jan.quammie
@sarah_nait
@camillecharriere
@theblab
@maria_bernad